Kino filmo "The Hangover" kadras

Zach Galifianakis daugeliui pažįstamas kaip Alanas Garneris iš filmo „Pagirios Las Vegase“ trilogijos. Jis taip pat atliko pagrindinį vaidmenį komedijoje „Vingiuotas kelias namo“, kurioje pasakojama apie dviejų vyrukų nuotykiuos kelionėje. Tačiau iki šių sėkmingų vaidmenų buvo ir ne tokia sėkminga priešistorė.

Amerikiečių komedianto kelias į šlovę nebuvo paprastas. Jis savo karjerą pradėjo dar 1999 metais kaip ,,stand-up“ komedijos žanro atlikėjas. Vėliau sekė kelios antraplanės rolės filmuose „Corky Romano” , „Bubble-Boy“, „Into the Wild“ bei  pasirodymai David‘o Letterman‘o  šou. Dar po metų VH1 televizija pradėjo transliuoti autorinę Zach Galifianakis laidą, kurioje humoristas kalbino įžymius žmones užduodamas jiems beprotiškus ir provokuojančius klausimus. Neįprasto formato šou buvo nutrauktas po devynių savaičių dėl žemų reitingų.

2003-2005 metais  aktorius vaidino morgo darbuotoją Davis‘ą ,,Fox‘‘ televizijos transliuotame serijale ,,Tru Calling“, pasirodė Jimmy Kimmel‘io, Saros Silverman laidose.  Zach Galifianakis, kartu su dar trimis kolegomis rengė humoristinius pasirodymus ir turus įvairiuose Amerikos roko baruose. 2008 metais aktorius vaidinio ,,Absolut“ degtinės reklamų serijoje, kurioje įkūnijo moterį, turinčią problemą dėl pykčio priepuolių.

Sėkmė ir pripažinimas į Zach Galifianakis duris pasibeldė tais pačiais 2008 metais, kada humoristas pradėjo vesti internete transliuojamą laidą ,,Between Two Ferns“ (Tarp dviejų paparčių), kurioje jis ėmė interviu iš įžymybių sėdėdamas…tarp dviejų paparčių. Laida sąmoningai surežisuota kaip visiškai neprofesionali, vedėjas nepasiruošęs pokalbiams,  o pašnekovai  yra negerbiami, jiems užduodami nelogiški, kvaili, provokuojantys ir tuo pačiu juoką keliantys klausimai. Zach Galifianakis laidoje svečiavosi tokie populiarūs asmenys kaip Michael‘as Cera, Charlize Theron, Justin‘as Bieber‘is, Jimmy Kimmel‘is, Ben‘as Stiller‘is, Steve‘as Carell‘is ir t.t. Naujausioje laidoje, kuri dienos šviesą išvydo visai neseniai –  2014 metų kovą, humoristas kalbino Barack‘ą Obam‘ą. Pastarasis pokalbis sulaukė didelio atgarsio internetinėje erdvėje, ,,Tarp dviejų paparčių“ pasiekė savo žiūrimumo rekordą, o JAV prezidentas pademosntravo  puikų humoro jausmą.

Tikrasis pripažinimas humoristo laukė 2009 metais, suvaidinus komedijoje ,,Pagirios Las Vegase“. Už Alano Garnerio vaidmenį jis pelnė ,,MTV Movies“  apdovanojimą kaip geriausias komediantas. Vėliau pasirodė dar dvi minėtosios komedijos dalys, kurios buvo ne mažiau sėkmingos nei pirmtakė , o aktorius vis dažniau buvo kviečiamas atlikti pagrindinius vaidmenis.

Neįprastos rolės – Zach Galifianakis arkliukas. Nevykęs ir šlovės siekiantis aktorius (,,Vingiuotas kelias namo“), kitų žmonių mintis gebantis skaityti biuro vadovas (,,Juokdarių vakarienė“) – tai tik keli sėkmingi humoristo vaidmenys. Savo išvaizda, kalbėjimo maniera jis puikiai tinkamas atlikti keistuolio vaidmenį. Aktoriaus išskirtimunas bei profesionalumas slypi tame, kad be ypatingų triukų, mimikų, tiesiog ,,rimtu veidu“ jis sugeba prajuokinti auditorijas ne tik kaip aktorius, bet ir kaip nevykęs laidos vedėjas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: