KlaipėdosŽinios.lt nuotr.

Jūros šventė, ne tik gausu renginių, bet vyksta ir tradicinė mugė. Prekybos vietos šių metų mugėje pabrango iki 40 proc., praneša „Vakarų ekspresas“.

Pasak portalo, tuo nepatenkinti prekybininkai net bandė inicijuoti peticiją, tačiau visos prekybos vietos vis tiek buvo išpirktos, o jų negavusieji sutinka mokėti net dvigubai.

Šiemet mažiausiai paklausiose mugės vietose vienas kvadratinis metras pabrango nuo 23 iki 33 eurų. Brangiausiose – nuo 40 iki 50 eurų. Pigiausia prekybos vieta Jūros šventės mugėje trims dienoms pabrango nuo 128 eurų iki 192 eurų (6 kv. m ploto), brangiausia – nuo 360 iki 450 eurų (9 kv. m).

Šventę organizuojančios VšĮ „Klaipėdos šventės“ vadovė Eglė Šulskė sakė, kad anksčiau rinkliavos tarifai Jūros šventės mugei buvo padidinti 2016 metais. Pinigai surinkti iš mugės prekybininkų naudojami Jūros šventei organizuoti“, – rašo „Vakarų ekspresas“.

Nurodoma, kad pernai iš Jūros šventės verslininkų ir prekybininkų buvo surinkta 219 tūkst. eurų. Šiemet suma turėtų artėti prie 300 tūkst. eurų. Jūros šventės mugėje šiemet dalyvo apie 800 prekybininkų.

Elta

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: