Ke Huy Quan ir Florence Pugh apdovanojimų ceremonijoje / Instagram archyvo nuotr.

Aktorius Ke Huy Quan šiąnakt laimėjo „Oskarą“ už geriausią antraplanį vaidmenį filme „Viskas iškart ir visur“, už kurį jau gavo „Auksinių gaublių“, „Kritikų pasirinkimo“ ir Ekrano aktorių gildijos apdovanojimų prizus. „Oskarų“ apdovanojimai vainikavo trejus metus trukusią Quan kelionę su filmu „Viskas ir visur vienu metu“. Studijos A24 drama buvo nufilmuota 2020 m. sausį, tačiau jos rodymas kino teatruose buvo atidėtas dvejiems metams iki 2022 m. kovo dėl COVID pandemijos.

Neseniai duodamas interviu laidoje „The Late Late Show“ Quanas sakė, kad pandemiją jis praleido „namuose, stengdamasis išlikti saugus, kaip ir visi“. Tačiau jis taip pat „labai nervinosi“, nes kitų aktorinių pasiūlymų negaudavo, kadangi jo sugrįžimo vaidmuo filme „Viskas iškart ir visur“ buvo taip ilgai sulaikytas išleidimui.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Late Show (@colbertlateshow)

„Praradau sveikatos draudimą, – sakė Kvanas. „Todėl paskambinau savo agentui ir pasakiau: „Ar galite man ką nors surasti? Tai nesvarbu, man reikia tik vieno darbo, kad įvykdyčiau minimalų reikalavimą ir kitais metais galėčiau pretenduoti į sveikatos draudimą. Ir aš negalėjau gauti nė vieno darbo. Žinoma, atėjo 2021-ieji, aš praradau sveikatos draudimą“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ke Huy Quan (@kehuyquan)

Praradęs sveikatos draudimą, Quanas suprato, kad likusi jo karjera ir pragyvenimo šaltinis priklauso nuo „Visko iškart ir visur“. Jis paskambino filmo prodiuseriui ir paklausė: „Ar galite man pasakyti vieną dalyką? Ar aš gerai vaidinu šiame filme?“ Kai prodiuseris paklausė, kodėl Quanas to klausia, aktorius jam pasakė tiesą: „Na, niekas nenori manęs samdyti“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ke Huy Quan (@kehuyquan)

“[Prodiuseris pasakė]: „Ke, tiesiog būk kantrus. Tu tiesiog lauk“, – sakė Quanas. „Filmas pasirodė praėjusių metų kovą ir mano gyvenimas pasikeitė“.

Quano gyvenimas iš tiesų pasikeitė. Jis ne tik yra „Oskaro“ laimėtojas, bet ir gavo naują vaidmenį „Marvel Cinematic Universe“ filmo „Loki“ antroje dalyje. Aktorius anksčiau „Variety“ sakė, kad būtent „Crazy Rich Asians“ paskatino jį grįžti į aktorystę.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ke Huy Quan (@kehuyquan)

„Kai pasirodė „Beprotiškai turtingi azijiečiai“ ir ekrane pamačiau savo kolegas azijiečius aktorius, norėjau būti su jais“, – sakė Quanas. „Paskambinau savo draugui agentui ir paklausiau, ar jis norėtų man atstovauti, ir jis sutiko. Po dviejų savaičių man paskambino dėl filmo, kuriame vaidino Michelle Yeoh, kurio scenarijų parašė ir režisavo Danielsai [Kwan ir Scheinert], o Waymondas buvo vienas iš pagrindinių vaidmenų.“

Quanas, žinoma, turi omenyje filmą „Viskas iškart ir visur“. Filmas iš viso laimėjo 7 „Oskarų“ apdovanojimus, įskaitant geriausio filmo apdovanojimą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: