© Chadwick & Spector nuotr.

Menininkai Laura Spector ir Chadwick Gray yra labiau žinomi, kaip duetas – Chadwick & Spector, kurie kartu bendradarbiauja jau 18 metų ir dirba „Museum Anatomy“. Šie menininkai išsiskiria tuo, jog tapo ant žmogaus kūno. Tapo ne bet ką, o atkuria garsius meno kūrinius ne ant drobės ar lapo popieriaus, o tiesiai ant žmogaus kūno.

„Museum Anatomy“ tai yra dokumentinių fotografijų kūrinių ant žmogaus kūno muziejus. Šiose nuotraukose galime pamatyti neatpažįstamai pakeistą Chadwick kūną ir paverstą jį meno kūriniu. Vaizduojamos nuotraukos atsleidžia meną, derinant senovę, istoriją, technologijas ir šiuolaikinio konteksto susivienijimą.

Chadviwick paprastai tarnauja kaip drobė, ant kurios atkuriami istoriniai paveiklai. Jam tenka ramiai sėdeti nuo 8 iki 15, o kartais ir daugiau valandų, kol ant jo kūno Laura Spector atkuria ir nupiešia meno kūrinį.

Menininkai atkūrė tokių dailininkų paveikslus kaip : Peter Lely, Peter Paul Rubens, Riminaldi, Pablo Picasso, Jacob Jordeans, Sandro Botticelli, Giuseppe Arcimboldo.

22 31 51 61 71

© Chadwick & Spector nuotr.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: