Kad ir kaip norėtume keliauti laiku tai – neįmanoma. Todėl tenka pasitenkinti kelionėmis laiku pasitelkiant kito laikotarpio mados pagalbą. Kai kurios moterys taip prižiūri savo plaukus bei mados jausmą, jog žiūrint į jas galima pagalvoti, kad žiūri į gyvą žmogų iš ankstesnių laikų, kurio stilius tiesiog pulsuoja senove. Tačiau, visos jos yra mūsų amžininkės.

Visi dešimtmečiai turi savo žymimuosius bruožus. Nuostabios, susegtos garbanos buvo madingos 1930-ais, o palaidi laisvai skriejantys plaukai išpiopuliarėjo 1960-ais ir 1970-ais metais. Rūbai taip pat negali būti pamiršti. Kai kurie iš jų taip ir liko senovinėse spintose, o kiti perėmė „DIY“ arba „Pasidaryk Pats“ formą. Talentinga paauglė Angela Clayton save perkelia laiku atgal gan dažnai, pasigamindama rūbus, įkvėptus reneasanso periodo tapybos darbų.

Šios moterys įrodo, jog keliavimas atgal laiku yra pasiekiamas lengviau nei atrodo.

Annelies van Overbeek

Lyg du vandens lašai panaši į Audrey Hepburn, ši mergina dažnai persirengia žinoma aktore. Ji taip pat nevengia persikelti ir į kitas eras. Nuotraukoje Annelies van Overbeek persirengus mergina iš vėlyvojo devyniolikto ir ankstyvaus dvidešimtojo amžiaus.

modern-women-vintage-world-2

Angela Clayton

Angela Clayton

Ši mergina yra itin jauna, bet ji jau spėjo transformuoti save į moteris, kurios yra tūkstančio metų senumo. Angela pasigamina visus savo rūbus pati, taigi domisi daugybe erų. Kairiojoje nuotraukoje Angela persirengus važiavimo dviračiu apranga iš ankstyvojo dvidešimto amžiaus. Dešiniojoje nuotraukoje mergina atvaizduoja Giulio Romano nutapytą portretą pavadinimu Dona Isabel de Requesens.

13

Alyce Ferguson

Alyce Ferguson

Ši moteris yra senovinio stiliaus kirpėja, kurios plaukai, išvaizda, ir makiažas atspindi 1940-uosius ir 1950-uosius metus. Ši moteris yra visapusiškai atsidavusi madai iš praeities, taigi ir pati atrodo lyg būtų iš praeities. Nuotraukoje Alyce pozuoja prie 1944 Dakotos lėktuvo, o nuotrauka atrodo lyg būtų padaryta prieš daugybę metų.

14

Jessica Parker

Jessica Parker

Ši moteris save vadina „senoviškos mados mėgėja, kuri tiria iš istorijos jau išnykusius mados vardus.“ Nuotraukoje matomas kostiumėlis iš 1953 metų. Vogue pakomentavo, jog ši mada sukėlė „radikalius pasikeitimus“ kostiumėlių madoje, ir pavertė švarkus mažiau aptemtus, o sijonus – labiau.

15

Isabel Muisdora

Isabel Musidora

Isabela dėmesį sutelkia į 1920-uosius, ir aprėpia ne tik rūbus, bet ir to meto makiažo tendencijas. Vienas jos populiariausių video Youtube svetainėje pasakoja apie to meto antakių ir akių makiažo tendencijas.

16

Magdalena Regina

Magdalena Regina

Ši moteris dirba kaip kostiumų gamintoja ir senovinė stilistė. Nors ji dažniausiai aprėpia 1920-1970 metus, dažnai Regina žengia ir daug toliau į istoriją. Nuotraukoje pavaizduotas kostiumėjis yra replika iš 1770-ųjų.

17

Angie Kaufmann Kairėje: 1920-1930 metų mokyklos apranga; Dešinėje: 1980-ųjų

Angie Kaufmann

Angie patogiai jaučiasi tiek 1900 metų madose, tiek 1980-ųjų. Kol dauguma senoviškai besirengiančių žmonių dažniausiai pasirenka tik porą dešimtmečių, ši moteris dėvi „mirusiųjų rūbus“ kurie buna net iki 80 metų senumo.

18

Vanessa Frankenstein

Vanessa Frankenstein

Stiliai iš 1960-ųjų ir 1970-ųjų gryžta į vogue, todėl Vanessa yra itin madinga. Ji vadina pūkuotą suknelę pavaizduota nuotraukoje „Penny Lane“ paltu, nes šis yra panašus į tai ką Kate Hudson dėvėjo filme Per žingsnį nuo šlovės.

19

Ida Catherine

Ida Cathrine

Ida yra senovinio stiliaus entuziastė, kuri dėvi 1930-ųjų ir 1940-ųjų madas. Nuotrukoje ji imituoja reklamą iš 1939-ųjų Danų katalogo.

20

Sarah Chrisman

Sarah Chrisman

Ji ir jos vyras Gabrielius yra ypač atsidavę Viktorinei erai, nes jie ne tik persirengia šio laikotarpio rūbais, bet netgi apsupa save įrankiais, kurie buvo pasiekiami 1880-aisais ir 1890-aisiais. Sarah rašė apie savo patirtį Vox žurnalui.

Reklama: Chalatai moterims

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: