Organizatorių archyvo nuotr.

Pasiruošimas šventėms įsibėgėjo. Ir nors šis laikotarpis atneša daug jaukumo, gerų emocijų, dažną mus lydi ir įtampa, susijusi su dovanų paieška, pirkimu ir siuntimu. Norėdama palengvinti šį laikotarpį savo klientams, didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Omniva LT“ toliau investuoja ir plečia paštomatų tinklą, kad dovanos ir šventiniai pirkiniai patogiai būtų siunčiami ir gaunami dar arčiau namų. Per pastarąsias savaites pastatyta daugiau nei trys dešimtys naujų paštomatų.

Nauji paštomatai arčiau namų

„Kasmet siekiame siuntų siuntimo ir atsiėmimo paslaugą padaryti patogesnę, lengviau prieinamą, todėl metų pradžioje išsikėlėme sau tikslą – perkopti 500 paštomatų ribą. Pavyzdžiui, per gruodį jau įrengėme 33 naujus paštomatus, tad šiandien Lietuvoje jau valdome 477. Tinklas auga kasdien, o taip pat plečiame ir jau esamų paštomatų skyrelių skaičių. Iki metų pabaigos iš viso planuojame jų turėti apie 65 tūkstančius. Tad kasmetine plėtra ir toliau siekiame dar labiau palengvinti bei pagreitinti kiekvienos siuntos kelionę. Šį siekį įgyvendiname įrengdami naujus paštomatus ir padidindami papildomais skyreliais senuosius visoje Lietuvoje, tuo pačiu ir ateidami į tuos miestelius ar gyvenvietes, kur jų iki šiol nebuvo. Tarp tokių yra Kaltinėnai, Ramygala, Veisiejai, Gelgaudiškis, Juodšiliai, Salantai, Varniai, Žagarė, Linkuva ir Purmaliai“, – apie plėtrą pasakoja Vadimas Komarskis, „Omniva“ rinkodaros vadovas Baltijos šalims.

Vien gruodį Šiaulių apskrityje „Omniva LT“ klientų patogumui pastatė naujus paštomatus Naujojoje Akmenėje, Šiauliuose, Žagarėje ir Linkuvoje, o Pakruojo dvare įrengtas ypatingas Kalėdų paštomatas, kuris žada džiuginti klientus ne tik paslaugomis, bet ir dovanomis. Telšių apskrityje nauji paštomatai įrengti Telšiuose ir Varniuose, Klaipėdos – Klaipėdoje, Triušeliuose, Purmaliuose ir Ginduliuose. Paštomatų plėtra palietė ir Panevėžio (Panevėžys, Kupiškis, Rokiškis, Biržai, Ramygala), Kauno apskritis (Kaunas, Biruliškiai, Karmėlava, Gelgaudiškis, Kaišiadorys, Kėdainiai, Prienai, Raseiniai), Alytaus ir Tauragės miestus.

Siuntų skaičius nuolat auga

Remiantis 2023 m. III ketv. RRT ataskaita, didžioji dalis Lietuvos gyventojų siuntų atsiėmimui renkasi būtent paštomatus. Tokių pašto siuntų dalis III ketv. sudarė beveik 60 proc. Beveik pusę (49 proc.) visų pašto siuntų, atsiimtų paštomatuose, pristatė „Omniva LT“. Ir kaip pastebi V. Komarskis, paslaugos poreikis tik auga.

„Už skaičių slepiasi besikeičiantys vartojimo įpročiai. Auga el. prekyba, kartu auga vartotojų įprotis grąžinti ar keisti prekes, kelią skinasi ir tvarumo idėjos, tad pagreitį įgauna antrinis daiktų panaudojimas. Visa tai kalba, kad neabejotinai augs siuntų pristatymo per paštomatus poreikis, kuris ypatingai išryškėja šventiniu periodu. Akivaizdu, kad paštomatai padeda sutaupyti laiko, kurio tokiu metu mums visiems dažnai pritrūksta“, – kalba Vadimas Komarskis.

Organizatorių archyvo nuotr.

Į ką atkreipti dėmesį prieš naudojantis paštomatu?

Anot rinkodaros vadovo, vartotojų įpročių stebėjimas ne tik leidžia prisitaikyti prie besikeičiančių jų poreikių, bet ir pateikti įžvalgas, kaip patys klientai šventiniu laikotarpiu galėtų prisidėti prie dar efektyvesnio siuntų pristatymo.

„Neretai pasitaiko atvejų, kai žmonės per neatidumą patys padaro klaidų, kurios gali pavėlinti siuntos pristatymą. Pavyzdžiui, neteisingai nurodo kontaktus arba netinkamai supakuoja pačią siuntą. Naudodamiesi paštomatais, klientai turėtų atkreipti dėmesį ir į tai, ar siuntos viduje esantis daiktas yra trapus ir jį reikia papildomai apsaugoti laikantis pakavimo taisyklių“, – patarimais dalinasi Vadimas Komarskis.

Vienam iš klientų – kelionė į Laplandiją

Kaip teigia V. Komarskis, šventinis laikotarpis – puikus metas išreikšti padėką klientams už ilgametę draugystę ir pasitikėjimą visoje Lietuvoje.

„Norime, kad mūsų klientai šventiniu laikotarpiu patirtų tik pačias geriausias emocijas. Todėl skatindami juos kuo anksčiau pasirūpinti dovanomis, siųsti jas artimiesiems ar greičiau iš paštomatų atsiimti dovanoms skirtas užsakytas prekes nelaukiant paskutinės minutės, rengiame žaidimą. Padovanosime galimybę visai šeimai apsilankyti Laplandijoje. Norint laimėti kelionę tereikia šventiniu periodu išsiųsti siuntą per bet kurį mūsų paštomatą arba kurjerį, ir siuntos kodas bus automatiškai įtrauktas į žaidimo dalyvių sąrašą“, – apie sumanymą nustebinti klientus pasakoja „Omniva“ rinkodaros vadovas Vadimas Komarskis.

Žaidime dalyvauja siuntos, išsiųstos 2023 lapkričio 20 – gruodžio 17 dienomis. Laimėtojai gaus dovanų čekį kelionei, tad galės džiaugtis įspūdinga Suomijos gamta, susitikti su Kalėdų Seneliu ar rinktis kitas žiemos pramogas – slidinėti, važinėtis elnių ar sniego šunų traukiamomis rogėmis, eiti į žygius ar pan. Daugiau apie žaidimo taisykles sužinosite čia: https://www.omniva.lt/kelioneilaplandija

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: