Pexels.com archyvo nuotr.

Kiekvienas žinome, kad jei stogas nebus tinkamai parinktas, patirsite didelių ekonominių nuostolių, dėl to prieš renkantis stogą, reikia pasidomėti, kuris variantas yra tinkamiausias. Visus stogų dangos pavyzdžius galite rasti puslapyje https://euremsta.lt/stogu-sistemos-stoglangiai ir konsultuotis su specialistais, kurie savo darbą atlieka geriausiai. Galima teigti, jog neretai žmonės nežino informacijos apie namų stogus, dangas, dėl to pasidalinsime informacija, kuri padės sužinoti, kaip pasirinkti stogą naujam namui. Perskaitę straipsnį žinosite, koks stogas geriausiai tinka jūsų namams, kokį stogą pasirinkti ir į ką galima kreiptis pagalbos su stogų dengimu. 

Kaip pasirinkti norimą stogo profilį ir ką verta apie jas žinoti?

  • Plytelių profilio privalumas yra tas, kad jis labai panašus į tikras molines plyteles. Jei vis dėlto renkatės matinį čerpinį profilį, dauguma žmonių net negali atskirti, ar tai čerpinis, ar skardinis stogas. Plytelių profilio plokščių ilgis neturi siūlių, todėl jų montavimas yra labai paprastas ir greitas. Tarkime, kad jūsų stogo nuolydis yra 6 m, o jūs uždėjote skardinį stogą, dengiantį 6,6 m 2 stogą.

 

  • Trapecijos formos profilį montuoti lengviau nei plytelių profilį, tačiau pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų pageidavimų. Trapecijos formos profiliai nėra tokie gražūs kaip čerpiniai, todėl dažniausiai montuojami ant pramoninių pastatų sienų ir stogų. Teigiama, kad tai vienintelis trapecijos formos profilio trūkumas, todėl, žinoma, teisingas. Beje, skardinį trapecijos profilį galima montuoti ant mažesnio stogo nuolydžio nei čerpinis stogas.

 

  • Klasikiniai skardiniai ir presuoti stogai vizualiai yra labai panašūs, todėl juos atskirti gali tik stogus naudojantys ekspertai. Jie skiriasi vienas nuo kito montavimo principu. Šio tipo klasikinės stogo dangos privalumai ir trūkumai visiškai priklauso nuo užsakovo poreikių ir stogdengio galimybių.Stogo plokščių kaina yra labai patraukli, todėl pasirinkimas dažnesnis.

 

  • Plytelių profilis turi trumpus spaustukus, o montavimo būdas panašus į šiferio. Privalumas yra tas, kad nereikia atlikti tikslių stogo matavimų. Tačiau dėl to čerpių profilis pabrangsta, nes kietos skardos plokštės visada yra pigesnės, todėl ruukki stogai yra geras pasirinkimas.

Nepamirškite, kad svarbu pasirinkti kokybiškus stogus ir jų priedus, jei norite ilgaamžiškumo ir geriausios kokybės savo namams.

Užsakymo Nr. KMC210230

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: