Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas

Antradienį Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas perspėjo Jungtines Valstijas, kad jos nesiimtų veiksmų prieš Vladimirą Putiną.

Rugsėjį vienas  JAV kariuomenės pareigūnas žurnalui „Newsweek“ sakė, kad specialioji operacija, kurios tikslas – atsikratyti Putinu („nukirsti jam galvą“), yra viena iš svarbiausių JAV svarstomų galimybių, siekiant reaguoti į V. Putino branduolinių ginklų eskalavimą. Būtent apie tai savo komentaruose kalbėjo ir S. Lavrovas.

„Kai kurie neįvardyti pareigūnai iš Pentagono iš tikrųjų grasino Kremliui suduoti rimtą smūgį,“ – sakė S. Lavrovas interviu Rusijos naujienų agentūrai TASS.

Šiuos planus S. Lavrovas pavadino grasinimu fiziškai pašalinti Rusijos valstybės vadovą ir teigė, kad jei jie kada nors bus įgyvendinti, bus pasekmių.

Rusijos ambasada Vašingtone teigė, kad tokie išsireiškimai yra neapgalvoti ir melagingi.

Antradienį S. Lavrovas taip pat pareiškė, kad JAV ir jų NATO sąjungininkės bando nugalėti Rusiją mūšyje, kad pakenktų šaliai arba ją sunaikintų. Jis taip pat sakė, kad Bideno administracija trukdo JAV ir Rusijai geriau sutarti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: