Kasdien kyla daugybė įvairių klausimų apie šiuolaikinės visuomenėje problemas. Daugybė kultūrinių ir socialinių problemų mažesniu ar didesniu mastu daro įtaką daugumos gyvenimui. Tuo tarpu gatvėse vis daugiau atsiskleidžia žaismingas menas keliantis ne vienam praeiviui šypseną.
Gatvės menininkas Dranas piešia savo šmaikščius kūrinius balansuojančius tarp švelnios ironijos ir juodo humoro. Pro tokius piešinius neįmanoma praeiti gatve, jų nepastebėjus. Atskleidamas savo humoristinį ir kartu neabejingą visuomenės skauduliams požiūrį, menininkas perteikia vaizdus, kuriančius išraiškingus pranešimus visuomenei.
Šis prancūzų gatvės menininkas naudoja savo meną komentuodamas opius visuomenės klausimus, susijusius su dabartimi ir anksčiau vykusiais įvykiais. Būdamas ,,Prancūzijos Banksy“, jis tam tikra prasme savo požiūriu tapatinasi su anglų graffiti menininko pranešimais. Dranas naudoja savo tamsų humoro jausmą kritikuodamas moderniąją kultūrą. Dažnai jo kūriniuose yra vaizduojami vaikai, turintys spalvotus pieštukus.
Dranas pradėjo piešti dar vaikystėje, norėjęs išreikšti save, kopijuodavo nuotraukas iš komiksų, kuriuos skaitydavo. Jis pradėjo piešti būdamas 13 metų. Įstojęs į dailės mokyklą Tulūzoje, jis tyrinėdavo rankos judesius, formavo savo stilių, kuris privalėjo skirtis nuo bendraamžių. Vis tobulindamas savo įgūdžius jis ėmėsi iliustracijų, graffiti, piešimo, tapybos, trafaretų, šilkografijos ir fotografijos sričių, kas vėliau davė daugybę patirties.