Popmuzikos žvaigždė Ariana Grande vis dar siunčia kalėdines dovanas vaikams į ligonines Mančesteryje, Anglijoje, kur 2017 m. po vieno iš jos koncertų sprogus bombai žuvo 22 žmonės.

Laikraštis „Manchester Evening News“ rašė, kad 2021 m. A. Grande miesto vaikų ligoninėms padovanojo apie 1 000 dovanų, o 2020 m. po 100 svarų sterlingų „Amazon“ dovanų kortelių kiekvienam vaikui, buvusiam Mančesterio karališkojoje vaikų ligoninėje.

Naujausia dainininkės auka buvo suteikta praėjus penkeriems metams po to, kai Mančesterio arenoje, gerbėjams išeinant iš jos pasirodymo, susisprogdino vyras, pražudęs 22 žmones ir sužeidęs šimtus kitų.

Karališkosios Mančesterio vaikų ligoninės labdaros organizacija pirmadienį Instagram rašė, kad iš dainininkės gavo daugybę šventinių dovanų ir kad jos atiteks kūdikiams, vaikams ir paaugliams. Jos bus išdalintos Karališkajai Mančesterio vaikų ligoninei, Traffordo, Wythenshawe ir Šiaurės Mančesterio ligoninėms.

„Nuostabu, kad Ariana vėl buvo tokia rūpestinga ir skyrė šias ypatingas dovanas mūsų ligoninėms“, – rašė Tanya Hamid, „Manchester Foundation Trust Charity“ laikinoji direktorė.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RMCH Charity (@rmchcharity)

Tai jau ne pirmas kartas, kai A. Grande pagerbia nuo išpuolio nukentėjusius žmones. „Žinome, kad Mančesteris, o ypač Karališkoji Mančesterio vaikų ligoninė, Arianos širdyje užima ypatingą vietą.“

Praėjus dviem savaitėms po 2017 m. išpuolio, dainininkė dalyvavo ir padėjo suplanuoti koncertą „One Love Manchester“ (Viena meilė Mančesteriui) miesto „Old Trafford Cricket Ground“ stadione.

Koncerte pasirodė tokie atlikėjai kaip Justinas Bieberis, Liamas Gallagheris ir grupė „Coldplay“. Teigiama, kad į fondą „We Love Manchester Emergency Fund“, kuris buvo įsteigtas siekiant padėti išpuolio aukoms ir jų šeimoms, buvo surinkta 3 mln. dolerių.

2018 m. išleistame albume „Sweeter“ Grande taip pat išleido dainą „Get Well Soon“, kurioje kalbama apie nerimą ir potrauminio streso sutrikimą. Grande „Apple Music“ didžėjui Ebro Dardenui sakė, kad ši daina yra apie tai, kad reikia būti šalia vienas kito ir padėti vienas kitam išgyventi baisius laikus ir nerimą.

„Get Well Soon“ dainos pabaigoje yra 40 sekundžių trukmės tyla, todėl visa daina trunka penkias minutes ir dvidešimt dvi sekundes (pažymint išpuolio datą 2017 m. gegužės 22 d.).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: