Post Malone /instagram.com/postmalone archyvo nuotr.

Austinas Ričardas Postas, slapyvardžiu Post Malone yra žinomas repo atstovas, tačiau daugeliui gali kilti staigmena kokius įvaizdžius jis kuria, kaip sutaria su kitais šio žanro atstovais. Kodėl jis žinomas kaip blogiukas, ką pasakęs yra apie hip hopą ir kokia yra sceninio vardo kilmė?

Šiuo metu šis dainininkas yra žinomas dėl savo ypač plačiai nuskambėjusių dainų, pavyzdžiui Rockstar, kuri buvo išleista 2018 metais. Youtube platformoje ši daina turi 747 milijonus peržiūrų. Galima teigti, kad būtent šis muzikinis takelis buvo tramplinas Austinui. Vėliau sekė ir kitos garsios dainos: Better Now, Sunflower ir 2019 metų Circles bei Hollywood‘s Bleeding.

Karjerą pradėjęs dainininkas, būdamas gan jaunas, šiuo metu yra susišlavęs tris Amerikietiškos muzikos apdovanojimus, Billboard muzikos apdovanojimą bei MTV muzikos apdovanijomą, o jo veiklos vertė vertinama net 14 milijonų dolerių.

Yra tikima, kad su šlove ateina ir problemos. Daliai žiūrovų kilo susirūpinimas Austino sveikata vieno pasirodymo metu, specifiškai atliekant dainą I Fall Apart, tačiau Malone užtikrino, kad jis nevartoja narkotikų ir jaučiasi geriausiai, kaip tik yra jautęsis gyvenime. Tačiau kai kurie net džiaugtųsi, jei šiam būtų kas blogai, mat kartą Post Malone skrendant lėktuvu, sprogo nusileidimo ratai. Viskas baigėsi gerai, tačiau atlikėjas savo Twitter paskyroje rašė taip: Aš nusileidau, bičiuliai. Dėkoju už jūsų maldas. Negaliu patikėti, kad tiek žmonių šioje platformoje norėjo mano mirties. Eikit velniop. Ne šiandien.

Tokiam rimto vaikino įvaizdžio kūrimui Ričardas pasitelkia ir tatuiruotes. Jis jas pats darosi, yra padaręs ir savo bičiuliams

Ankstyva sceninio vardo kilmė ir karjeros pradžia

Post Malone vardas tikrai skamba neblogai, tačiau gali priblokšti, kokio amžiaus būdamas Ričardas sugalvojo šį slapyvardį. Vos būdamas 15 metų, reperis gudriai išsprendė užduotį sumąstyti sceninį vardą. Esą Post jis pasirinko vien todėl, kad tai yra jo pavardė, o Malone dalį jis atrado dar paprasčiau, pasinaudojęs internetiniu vardų generatoriumi.

O štai jau būdamas 16 metų jaunuolis įrašė savo pirmąjį rinkinį (angliškai „mixtape“) pavadinimu Young and After Them Riches. Toks pavadinimas jau pasako, kokio stiliaus reperiu Malone save įsivaizduoja. Po kiek laiko, metęs koledžą ir persikraustęs į Los Angelą su savo bičiuliu, daininkas pritraukė prodiuserius surinkęs pirmą milijoną peržiūrų su savo daina White Iversion.

Riteris ant balto žirgo ar banditas?

Muzikos autorius nesibaido įvairių dainų temų: nuoširdi meilė, melancholija, didvyriškumas. Visą tai galime rasti vienoje jo žymiųjų dainų Circles. Vaizdo klipe pats Malone net gi yra vaizduojamas kaip riteris ant balto žirgo, pasakojama istorija kaip jis išvaduoja mergelę bokšte.

Daugeliui toks įvaizdis galėjo pasirodyti kiek keistas, mat jo dainoje Rockstar, kuria šis žmogus išgarsėjo, kuriamas daininko paveikslas buvo visiškai priešingas.

Japoniški kardai, žodžiai apie laisvo elgesio moteris, narkotikus, žudynes, būtent taip yra nupiešiamas nusikalstamo pasaulio žmogaus įvaizdis. Tai yra svarbu pažymėti, nes dainininkas šitaip savo auditorijai parodė, jog gali būti įvairialypis, neapribodamas savo kuriamos muzikos.

Barniai su kitais reperiais

Pasaulyje daugiau ar mažiau yra nusistatymas, kad repas, kaip muzikos forma, yra atstovaujama Afrikos-Amerikos kilmės juodaodžių. Tuo remiantis dainininkas Lil B užsipuolė Post Malone savo Twitter paskyroje, teigdamas, kad Austinas „nusisuka nuo tikrojo repo kilmių“ ir greitai dainuos tik country muzikos stiliumi.

Į tai Malone atšovė, kad jo odos spalva kažkodėl buvo panaudota prieš jį, o pasaulis yra nusistatęs prieš baltaodį repo muzikos daininką. Negana to, 2017 metais interviu metu Lenkijoje Post pasakė, jog originaliame hip-hope trūksta žmonių, kurie dainuotų apie „tikrą šūdą“. Vėliau papildė tokiu teiginiu „Jei norite tinkamai mąstyti apie gyvenimą, neklausykite hip-hopo“.

Tai buvo it žibalas į ugnį ir greitai socialinėje medijoje Malone buvo užsipultas minėto žanro atstovų, to paties Lil B ir Vinco Stapleso.

Nesibaido ir filmų muzikinių takelių

Šiomis dienomis vyrauja platus požiūris į muziką, tad nieko keisto, kad Post Malone yra prisidėjęs ir prie filmo Spider-man: Into the Spider-Verse muzikos. Daina Sunflower buvo vienas iš šuolių daininko karjeroje. Youtube platformoje muzikinis klipas buvo peržiūrėtas net milijardą kartų. Galima tik įsivaizduoti, kiek naujų fanų buvo pritraukta, o senųjų – sužavėta.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: