youtube.com archyvo nuotr.

Kiekvienas žmogus turi kažkokį ypatingą sugebėjimą. Tai gali būti piešimas ar dainavimas, tačiau Masanobu Sato talentas – masturbacija.

2009 – aisiais metais Tokijo gyventojas, dalyvavęs kasmetiniame San Francisko „Masturbate-a-thon“ renginyje, pasiekė rekordą kaip ilgiausiai masturbavęsis žmogus. Tai truko 9 valandas ir 58 minutes. Rengdamasis šiam renginiui Sato plaukiojo du kartus per savaitę ir raumenų masę padidino penkiais kilogramais.

Anot tinklalapio „Vice.com”, Sato yra pasaulinio lygio masturbatorius.

Olandijoje rodomos televizijos laidos „Metropolis” kūrėjai keliavo į Tokiją, kad pasikalbėtų su Sato.

Per interviu Sato pasakojo, kaip jis pradeda savo dieną, kol jo ilgametė draugė stebi jį masturbuojantis per iPhone programėlę. Pasak Sato, jo merginą nelabai domina seksas, todėl masturbacija jai visai netrukdo.

Anot Sato merginos, masturbacija yra jos vaikino pomėgis. Jos pomėgis yra tiesiog kurti drabužius.

Japonijos internetinėje erdvėje reakcija į video (ir Sato) svyruoja nuo sumišimo ir apstulbimo iki pačios gėdos. „Jis yra Japonijos gėda“, rašo komentatorius po vaizdo klipu.

Sato mielai įvertina šiuolaikinius posakius ir temas, būdingas Japonijai. Mažas susidomėjimas seksu ir mažėjantis gimstamumas šalyje. Tačiau tai nėra viskas. Viename interviu Sato pasakojo, kokie suaugusiųjų filmai jam patinka, paminėdamas ir suaugusiųjų anime.

„Žinoma, tikra moteris kvepia, yra nešvanki…“, teigia Masanobu. „Tai tikras žmogus, o žmonės turi daug savybių. Pažvelkite į anime, negi tai nėra tyra ir gražu?“

Japonijoje populiaru vyrus skirtyti į „niku-shoku“ (valgančius mėsą) ir „sou-shoku” (žaliavalgius). Vyrai, kurie valgo mesą, yra agresyvūs, tvirti vyrukai. Žinovai teigia, jog per paskutiniuosius kelerius metus vis daugiau vyriškosios giminės atstovų tampa pasyviais žaliavalgiais, nenorinčiais vadovauti ir nematančiais prasmės kažką įrodinėti. Net jei tai ir dešimt valandų trunkantis žaidimas su savimi.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: