© Andriaus Lelkaičio nuotr.

Šis teiginys kai kuriuos nudžiugins, o kai kuriuos papiktins. Priežastis ne islamistų teroristų susprogdinta atominė bomba, bet moters nuogumas viešoje erdvėje. Vieninteliai, kurie išgyvens šią nuogybės inscenizuotą apokalipsę, tai musulmonai. Mat tie vyrai, apgaubę savo moterys čadromis ir burkomis, išvengia rizikingo jiems seksualinio niežulio.

Šią idėją skleidžia vienas rusų profesorius. Jo nereklamuosiu, nes pristatydamas savo versiją, jis nesiteikia pateikti jokių tyrimų, patvirtinančių tokius teiginius. Na, bet ir mūsų konservatorių ir krikdemų vėliavnešio Rimanto Dagio argumentams jokių mokslinių tyrimų nereikia. Jis tiesiog žino, kad tik santuoka išgelbės Lietuvos visuomenę nuo išsigimimo. Siūlau ir jam susipažinti su profesoriaus pamąstymais. Gal jam kils dar kokia mintis prajuokinti pasaulį?

Taigi, versija yra tokia: vis daugiau vyrų Vakarų Europoje serga prostatos vėžiu. Priežastis – moterų viešas apsinuoginimas. Ypač vasarą. Kur vargšas vyras tik mestų žvilgsnį, ten moters nuogi pečiai, atidengtas pilvas, ar parduotuvėje prie žemiausios lentynos prisėdusios moters lauk besiveržiantys sėdmenų pusrutuliai. Reklamose, TV, žurnaluose beveik nuogos moterys.

Vyrui tai – tiesus kelias į prostatos vėžį. Kodėl? Pasak profesoriaus, nuo amžių pradžios vyras tiesiog turi išlieti savo geismą seksu ir sėklos išbarstymu į kairę ir dešinę. Jeigu jis šios funkcijos atlikti negali, susilaikymas virsta neigiamomis cheminėmis medžiagomis nusėdančiomis prostatoje (šio organo vėžys tikrai yra viena dažniausių vyrų mirties priežasčių).

Kitaip tariant, kai vos ne pusnuogė moteris skuba suteikti savo pasirodymu malonumą vienam vyrui, kitiems šimtams ją stebintiems, kyla rizika susirgti prostatos vėžiu.

Skulptorės J. Young skulptūros detalė

Bet ką tai turi bendro su krikščioniškosios Vakarų civilizacijos žlugimu? Labai daug. Esą vis daugiau vyrų tampa nevaisingi, o kartu su tragišku populiacijos senėjimu, mažu vaikų gimstamumu, mūsų laukia visiškas išmirimas. Net atominės bombos nebereikia.

Tik kažkodėl rusų profesorius nieko nekalba apie prie Kairo muziejaus susirinkusius vyrus, seilę varvinančius tik pasirodžius baltaveidei blondinei, apie Tanžyro pardavėjus grabaliojančius galimas pirkėjas už rankos (geriausiu atveju) ir panašiai. Nuraminsiu gerbiamą profesorių ir jo minties sekėjus: mes, vyrai, turime vieną puikų būdą atsikratyti seksualine įtampa.

Profesorius to būdo, matyt, nekultivuoja. Mano gydytojas urologas taip pat su juo nesutiktų. Atvirkščiai, pastarasis patarė: „Kuo daugiau seksualinių santykių su antrąja puse, o jeigu ne ji, tai kaimynės, o jeigu jos ne, tai su savimi“. Paprašiau visą tą jo patarimą surašyti kaip receptą su parašu ir antspaudu. Atsisakė.

Kokios sąmokslo teorijos kilmės ar religinės, politinės pakraipos bebūtų, jos visos turi vieną bendrą vardiklį – vyrą. Dažniausiai skęstantį vyriškuose kompleksuose, vyriškose stereotipuose. Tai – vyras bijantis moterų, todėl jas daužantis arba, geriausiu/blogiausiu atveju kuriantis religijas, neva paaiškinančias moters seksualumo ribojimo būtinumą.

Jau nuo XVII amžiaus moterys rakinamos korsetais, katalikiškais-protestantiškais priežiūros rėmais. Ir, žinoma, gąsdinimais bei egzekucijomis už raganavimą ant laužo. Per trys šimtus metų 1450-1750 ant laužų Europoje žuvo apie 60 tūkstančių moterų (B. P. Levack, The Witch-Hunt, Longman (New York, 1987).

Tačiau kiti istorikai teigia, kad anuomet buvo sudeginta iki 300 tūkstančių moterų. Kalbama ir apie devynis milijonus. Bet kuriuo atveju, po tokių egzekucijų reikėjo dar kelių šimtmečių moterims kovoti už savo teises, kad bent iš dalies atsikratytų raganos stigmos. Akivaizdu, kad patriarchalinėje judaistinėje, krikščioniškoje, musulmoniškoje ar induistų visuomenėje vyrai visomis priemonėmis bando nukišti „moterį – velnią“ į jai nurodytą vietą ten, po vyro padu.

„Šiuolaikiniai“ profesoriai, dagiai ir į juos panašūs pasikviečia į pagalbą pseudo mokslininkus siekdami „moksliškai“ įrodyti tezę, neva moters nuogumas „nuo velnio“ ir tik ji kalta, šiuo atveju, dėl vėžio vyro prostatoje. Vyrai, pagalvokite apie tai prieš važiuodami į Palangą. Geros vasaros!

Originalus įrašas tinklaraštyje Arkadijus Vinokuras

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: