Telegram archyvo nuotr.

Su Ukraina besiribojančiame Rusijos Belgorodo regione nuaidėjo smūgiai. Rusijos valdžios atstovai pranešė, jog per šį išpuolį buvo sužeisti mažiausiai keturi žmonės.

Srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas sekmadienį, aplankęs šeimą, Telegram rašė: „Per apšaudymą Belgorode buvo sužeisti trys žmonės iš tos pačios šeimos.“

Du iš jų buvo paguldyti į ligoninę.

Atskirame pranešime gubernatorius teigė, kad jo administracija užfiksavo padarytą žalą daugiau nei 20 namų Belgorodo srityje ir kad vienas žmogus patyrė smegenų sukrėtimą.

Gladkovas paviešino nuotraukas, kuriose matoma žala: išdaužyti langai ir matomi griuvėsiai, po smūgių mieste ir Belgorodo srityje.

Rusijos tyrimų komitetas sekmadienį pranešė: „Belgorodo srityje užfiksuota apie 16 sprogimų.“

330 000 gyventojų turintis miestas, esantis maždaug už 40 km nuo Ukrainos sienos, iki šiol retai patirdavo antpuolių, priešingai nei aplinkiniai regionai.

Išpuoliai įvykdyti praėjus dienai po to, kai tame pačiame rajone buvo smogta naftos saugyklai.

Rusija pareiškė, kad praėjusią savaitę suintensyvėjo artilerijos ir raketų smūgiai jos teritorijose, besiribojančiose su Ukraina.

Penktadienį, po ketvirtadienį įvykusio streiko, Belgorode smogta elektros pastotei ir dėl to nutrūko elektros energijos tiekimas.

Šeštadienį du ginkluoti šauliai užpuolė karinį poligoną Belgorodo srityje ir nužudė 11 žmonių, kurie savanoriškai dalyvavo kovose Ukrainoje, o Rusijos gynybos ministerija pareiškė, kad tai esą buvo „teroristinis“ išpuolis.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: