Vaizdo įrašo kadras

Pasaulinio laisvojo nėrimo čempionas Guillaume Nery išleido filmą pavadintą „One Breath Around the World“ („Vienu įkvėpimu aplink pasaulį“). Kartu su savo žmona Julie Gautier, kuri taip pat turi gerų nardymo įgūdžių, Nery pasiėma mus su savimi į kelionę po pasaulio jūras ir vandenynus. Praplaukdami pro Prancūzijos, Suomijos, Meksikos, Mauritijos, Japonijos, Prancūzijos Polinezijos bei Filipinų vandenis, Néry tampa mūsų dvasios vedliu šioje kelionėje aprodydamas giliuosius planetos vandenis.

Nery paliko laisvojo nardymo varžybas 2015 metais po to, kai renginio vedėjai padarė klaidą apskaičiuodami jo nėrimo gylį 139 metrus (459 pėdas). Jis paniro 10 metrų (33 pėdų) giliau nei kaip planavo iš pradžių, o tai privedė prie beveik mirtinos klaidos, kuri privertė prarasti sąmonę. Dabar jis ir toliau užsiėma laisvuoju nardymu mokydamas kitus, vesdamas seminarus. Bet labiau už viską jam patinka su savo antrąja puse kurti filmus.

Kompanijos „Les Films Engloutis“ dėka šių dviejų režisierių pripažinti filmai suteikia siurrealistišką mistinį jausmą. “Vienu oro įkvėpimu aplink pasaulį“ nėra išimtis, nes Nery sugeba vikriai apiplaukti aplink dideles uolienas,  nebijo šalančio ledinio paviršiaus bei jis mėgsta drauge plaukioti su rykliais bei banginiais. Per 12 minučių ruožą, kiekvienas vandens telkinys yra susijungęs į vieną iki kol Nery išneria ir ramiai sau atsistojęs vaikščioja tarp paplūdimių palikdamas mus laukti jo kito nuotykio.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: