rankinės moterims
Lapareja archyvo nuotr.

Dažna moteris ieškodama jai tobulos rankinės – renkasi pagal intuiciją. Vieni modeliai atrodo gražiau nei kiti, antri – labiau traukia artyn širdies, treti – atrodo praktiškesni. Visgi, intuityvus rankinės pasirinkimas – nėra blogas žingsnis. Juk taip dažniausiai randame tokį kasdieninį Jūsų stiliaus papuošalą, kuris ne tik artimas Jūsų akims, tačiau taip pat ir širdžiai.

Tiesa, greta meilės iš pirmo žvilgsnio taip pat naudinga susipažinti ir su rankinių tipais. Tai galimai pagreitins paieškas, padės rasti variantą, kuris jums tiks visomis prasmėmis.

Griežtos formos rankinė

Moterys, kurių kasdienybė yra neatsiejama nuo klasikinio stiliaus, dažniausiai renkasi griežtos formos rankines. Jos dažniausiai yra nedidelė arba vidutinio dydžio, griežtos formos, kuri dažniausiai yra paguldytas stačiakampis. Praktiška, kadangi joje labai puikiai telpa užrašinės, įvairūs dokumentai ir papkės. Tiesa, nors forma yra gana griežta, tačiau spalvinė gama labai plati, tad kiekviena gali rasti variantą, kuris jai arčiausiai širdies. Nuo tamsių, klasikinių spalvų, kurias dažniausiai renkasi formalumą mėgstančios moterys, iki ryškių, net margų, kurios traukia akis ir taip gana griežtam stiliui suteikia daugiau laisvumo.

Rankinės su ilgais dirželiais

Toms, kurios mėgsta patogumą – visada geras pasirinkimas yra rankinės, kurios puoštos ilgu dirželiu. Persimetus per petį jos ne tik labai gražiai atrodo, tačiau patogu, kad ir rankos yra laisvos, tad jose bus galima laikyti įvairius daiktus įskaitant ir skanios kavos puodelį. Dažniausiai tokio tipo rankinės nėra labai didelių matmenų, kadangi paprasčiausiai erdvias tašytes taip nešti nebūtų patogu.

Talpios rankinės

Jeigu jums patogiau, kai su savimi visada nešiojatės visą gyvenimą – tokiu atveju siūlome įsigyti talpias rankines. Jos dažniausiai yra su trumpa rankena, kadangi prisidėjus daug daiktų tikrai bus patogiau nešti juos arčiau savęs. Tokios rankinės dažniausiai yra ne tik didelės, tačiau taip pat ir spalvotos, raštuotos. Daugeliui metų patinka, kad traukiančios akis. Taigi, galite kasdien rengtis nors ir pilkai, paprastai, tačiau tokios rankinės tampa svarbiausiu Jūsų stiliaus akcentu, kuris ne tik traukia akis, tačiau taip pat ir suteikia jums galimybę visada po ranka turėti viską, ko tik reikia.

Kuprinė

Jeigu rankinė nėra tinkamas pasirinkimas, kadangi tiesiog jums patogiau, kai rankos visada yra laisvos – visada verta įsigyti kuprinę, kurių talpumas priklauso nuo modelio. Rasite ir labai mažų, kuriose dažniausiai telpa tik telefonas su pinigine, ir tuo pačiu tokių modelių, kuriuose galima sutalpinti visą gyvenimą. Žiūrėkite ir iš ko pati kuprinė yra pagaminta, kadangi jos medžiaga lemia ilgaamžiškumą bei kokybę.

Delninė

Vakarėliui bei dienoms, kai norisi atrodyti elegantiškai – geras pasirinkimas yra delninės. Mažos, dažniausiai klasikinio stiliaus. Nors jose nebus galima sutalpinti daug daiktų, tačiau įvertinus, kad dažniausiai dėvimos vakarėlių metu – tikrai atsiperka. Sakoma, kad delninė yra pats elegantiškiausias rankinės tipas. Kiekviena moteris turi savo spintoje turėti bent jau vieną delninę, kuri papuoš damą švenčių metu.

Krepšys vasaros sezonui

Karštuoju metų laiku dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia tokios rankinės, kurios yra ne tik talpios, tačiau ir nelepios medžiagos. Jas paprasta prižiūrėti, o valyti reikia dažniau nei kitais metų laikais, kadangi dažniausiai daugiau laiko praleidžiama gamtoje. Nuo pintų iki medvilninių krepšių – esant tokiai plačiai pasiūlai nebus sunku rasti Jums tinkamą modelį. Geriausia ieškoti bei lyginti internete.

Medžiaginis maišelis

O kiekvienoje tobuloje rankinėje (https://lapareja.lt/pinigines/rankines-moterims-ir-vyrams/moteriskos-rankines), kad ir kokia Jums labiausiai tinka, taip pat siūlome turėti ir medžiaginį maišelį, kuriame visada tilps Jūsų pirkiniai.

Tomas Morkūnas – studijuoja reklamos vadybą, domisi reklama internete, SEO, socialine rinkodara, IT naujovėmis… Laisvalaikiu užsiima internetinių projektų kūrimu bei jų reklama internete.

 
Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: