Miley Cyrus. Kadras iš muzikinio vaizdo klipo.

„Hannah Montana“ – pradžių pradžia

Daugelis atsimena tas dienas, kai per televizoriaus ekraną transliuodavo serialą jaunimui „Hannah Montana“. Jauna mergaitė, kuri atliko pagrindinį vaidmenį šiame seriale, buvo Destiny Hope Cyrus (vėliau – Miley Cyrus). Žavi, energinga,  savo aktorės karjerą ji pradėjo būdama vos 9 metų. Greičiausiai tada niekas net nesusimąstė, kad kažkada šis švelnumo įsikūnijimas nusirėž savo ilgas sruogas ir taps vulgaroka mergina, kuri kasdien šmėžuos laikraščių puslapiuose…

Kai būdama 12, Miley tapo „Disney“ kanalo žvaigždute ir pradėjo kaupti apdovanojimus už pagrindinį vaidmenį seriale „Hannah Montana“, pasaulis pradėjo šnabždėti, jog tai naujas talentas. Anksčiau ji vaidino keletame filmų, tačiau jos vaidmenys buvo epizodiniai, nors žiūrovams it neįstrigo, tačiau talentingiems prodiuseriams Miley nepraslydo pro akis. Turėjusi „Hannah Montana“ seriale vaidinti geriausią pagrindinės aktorės draugę, ji pati tapo pagrindine aktore ir savo žaviu pietietišku akcentu bei meile kiekvienai gyvenimo akimirkai, nustebino net didžiausius kritikus. Serialas, kuris turėjo būti skirtas vaikams, tapo populiariausiu serialu tarp paauglių Amerikoje.

Kelionė muzikinės karjeros link

Tapusi serialo „Hannah Montana“ žvaigždute ir užsitarnavusi didelį paauglių dėmesį, Miley nusprendė tapti ir atlikėja. Pirmosios Miley dainos debiutas įvyko 2006-tų metų, balandžio 4-tą dieną, kuomet buvo išleistas ketvirtasis “DisneyMania” albumas. Cyrus perdainavo garsiąją “Zip-a-Dee-Doo-Dah” dainą, kuri 1946-aisiais buvo sukurta animaciniam filmukui “Pietų daina”. Tų pačių metų, rugsėjo 24-tą dieną, “Disney Chanel” studija išleido debiutinį “Hannah Montana” dainų rinkinį. Tarp devynių albumo dainų, kurias sudainavo Miley, 8 buvo iš serialo (jas atliko būdama kaip personažas) ir vos viena buvo kaip priedas. Pasirinktą dainą, “I Learned from You” (lt. “Aš mokausi iš tavęs”), Miley atliko kartu su savo mylimu tėčiu, Billy Ray Cyrus. Albumas sulaukė milžiniško populiarumo ir Miley buvo pasiūlyta koncertuoti su tuo metu garsia mergaičių grupe “The Cheetah Girls”. Vėliau sekė kitas albumas, pavadinimu “Hannah Montana 2. Sutikite Miley Cyrus”, kuris tris kartus tapo platininiu ir, nestabdydama savo karjeros, Miley suvaidino “šokančią mergaitę” filme “High School Musical 2”.

2008 metai – skandalų pradžia

Šių metų, balandžio mėnesį, kompiuterių įsilaužėliui įsibrovus į Miley elektroninį paštą, internete pasirodė keletas labai atvirų merginos nuotraukų, nors jai tuo metu buvo vos 15 metų. Kilo didelis skandalas, tačiau Miley teisinosi tuo, jog tikėjosi, kad šios nuotraukos niekada nepateks į viešumą, nes jos buvo skirtos tuomečiui vaikinui. Pasaulis atleido, tačiau tai buvo tik pradžia skandalų link.

2010-taisiais pasirodę atlikėjos muzikiniai klipai “Can’t Be Tamed”, “Who Owns My Heart” ir “The Big Bang”, pagaliau įrodė, kad 17-metė Miley nebėra ta nekalta Hannah iš Disney ekranų, o likus keletui dienų iki 18-tojo gimtadienio, jos draugai išplatino video, kuriame Cyrus vartoja kvaišalus. Vėliau ji sakė, kad mėgsta rūkyti marichuaną ir nemato tame nieko blogo.

Praeitų metų pradžioje, Miley Cyrus gerbėjai buvo šokiruoti – kur dingo jos ilgos plaukų sruogos? Mergina nusirėžė savo plaukus berniukišku stiliumi ir pareiškė, kad jai patinka “rock chick” įvaizdis. Tačiau abejingų jos pokyčiams neliko. Apsigyvenusi su savo mylimuoju Liam’u Hemsworth’u, mergina greitai surimtėjo, sustabdė savo muzikinę karjerą ir atsidavė labdaringai veiklai. Trumpam dingusi iš akiračio, ilgai tyloje neišbuvo.

Galingas sugrįžimas

Šių metų vasarą, Miley grįžo su trenksmu – muzikinis klipas “We Can’t Stop” iškart tapo internetine sensacija. Klipe mergina, būdama pusnuogė, intymiai elgiasi tiek su vaikinais, tiek su merginomis, ganėtinai vulgariai demonstruoja savo kūną ir tokiais žodžiais, kaip “Čia mano daina, aš dainuoju ką noriu” bando pasakyti, jog jai visiškai neįdomi kitų nuomonė. Nuomonių buvo įvairių, tačiau Miley ilgai vietoje nesėdėjo ir dėl to nesijaudino – per neseniai įvykusius MTV muzikinius apdovanojimus, Miley Cyrus, atlikdama dainą su atlikėju Robin’u Thicke’u, sulaukė dar daugiau kritikos strėlių dėl savo elgesio. Ji, vilkėdama tik kūno spalvos apatinius ir demonstratyviai iškišusi liežuvį, labai intymiai ir provokuojančiai glaustėsi prie šio atlikėjo. Pasaulis sukruto – tiems, kurie tai transliavo, turėtų “lėkti galvos” bei “tai šlykštu ir neleistina”. Pati atlikėja tik pasišaipė iš tokių komentarų ir “Twitter” paskyroje paskelbė kelias pikantiškas šio pasirodymo nuotraukas.

Tačiau Miley Cyrus taip demonstratyviai bando visiems parodyti, jog ji nebe mažoji “Hannah Montana”, jog po vieno skandalo seka kitas – tai naujoji jos daina “Wrecking Ball”. Šiame klipe mergina graudžiai lieja ašaras, visiškai nuoga supasi ant didžiulio rutulio ir laižo…kūjį. Kalbama, kad ašarų priežastis – Liam’as Hemsworth’as. Portalui HollywoodLife.com, artimas atlikėjos šaltinis atskleidė, kad baimė prarasti mylimąjį paskatino atlikėją tokiems pašėlusio įvaizdžio pokyčiams ir vos per dvi sekundes, be jokių papildomų problemų, privertė apsiverkti prieš kameras.

Ar tai reklama, ar būdas pasauliui parodyti, jog ji – nebe maža mergaitė, niekas negali atsakyti, tačiau gali garantuoti, jog jos populiarumas auga valandomis. Asmeninių santykių krizės, nuogas kūnas, ekstremalūs išvaizdos pokyčiai – visa tai Miley Cyrus kasdienybė ir niekas negali pasakyti, kuo ji mus nustebins rytoj.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: