Pasakų ir fantastikos įkvėpta Rachel Sigmon pradėjo kurti kūrybinius kostiumus, kurie sužadino susižavėjimą menu ir tai suteikė jai nuolatinį pasitenkinimą.

Kartą, senų senovėje, San Franciske gyveno dizainerė Rachel Sigmon. Mergina turėjo talentą ir atliko profesionalius makiažus ir taip pat buvo licencijuota kosmetologė. Supratusi, kad geriau bus badaujanti menininkė, nei vergaujanti ir per prievartą dirbanti dizainerė, mergina nusprendė išbandyti kažką naujo.

Sigmon nusprendė atidaryti savo parduotuvę, kurioje ji galėtų pardavinėti savo kerinčius kūrinius. Šioje parduotuvėje galima rasti išskirtinių skrybėlių, plaukų aksesuarų ir kitų ištaigingų nešiojamų meno kūrinių. Jos galvos aksesuarai svyruoja nuo blizgančių karūnų ir subtilių tiarų iki gamtos įkvėptų ragų.

Be įspūdingų galvos papuošalų Sigmon kuria ir pilnus kostiumus, kuriais dalinasi nuotraukose savo Instagram paskyroje. Merginos nuotraukos taip pat atrodo tarsi meno kūriniai, joms sukurti padeda profesionalūs fotografai, taip pat mergina pati atlieka itin kruopščius makiažus.

Nesvarbu, ar dizainas yra vaizdingas, įmantrus ir puošnus ar visai žemiškas, visi šie galvos aksesuarai ir kostiumai turi vieną bendrą dalyką: visi jie atrodo tarsi atkeliavę tiesiai iš pasakų knygų.

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

33

35

36

37

38

39

41

42

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: