Marilyn Manson žinomas roko atlikėjas visame pasaulyje. Žmonės jį įsimena dėl jo išvaizdos, agresyvios muzikos, skandalingų interviu. Jį mylėjo ne tik klausytojai, bet ir žurnalistai, TV laidų vedėjai dėl skandalų, apie kuriuos atlikėjas atviravo. Marilyn Manson atkreipė ir garsaus, kas dvi savaites leidžiamo, JAV žurnalo „Rolling Stone“ dėmesį. Tiesą atskleidžiantis straipsnis, kurį parašė Kory Grow ir Jason Newman, yra 9 mėnesių tyrimas, pagrįstas teismo dokumentais ir daugiau nei 55 interviu, kuriuos sutiko duoti Marilyn Manson pažįstantys žmonės. Straipsnis atskleidžia tikrąjį populiaraus atlikėjo veidą. Šią istoriją turi išgirsti visi, todėl ja dalinamės ir mes.

Artimiausi žmonės į atlikėją kreipiasi ne sceniniu, o tikruoju vardu – Brian Warner. Jis augo su abiem tėvais Kantone, Ohajo valstijoje. Tėtis – Hugh Warner, sraigtasparnių mechanikas, vėliau ėmęs pardavinėti baldus. Pasak sūnaus, jis keistas ir žiaurus, o štai santykius su mama Barbara Wyer jis laiko ypatingais. Kai berniukui buvo 10 metų, tėtis jį nusivedė į „Kiss“ koncertą. Vėliau šeima persikėlė į Fort Loderdeilį. Brian Warner įstojo į „Broward College“, kur susidomėjo žurnalistika. Žmonės, pažinoję dabar garsų atlikėją, anuomet laikė jį nedrąsiu ir tyliu. Pamilęs muziką, ieškojo panašiai mąstančių muzikantų, įkūrė „Marilyn Manson and the Spooky Kids“, kur dainuodavo kartu su bosistu Brian Tutunick. Brian Warner yra atviravęs, kad pats vaikystėje patyrė seksualinę prievartą, todėl yra parašęs dainų apie tai. 2014 metais mama mirė, jai buvo diagnozuota demencija, o po trijų metų mirė ir tėvas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

Visa istorija prasideda nuo patalpų, kurias Marilyn Manson išsinuomojo 2010 metais. Jos virš „West Hollywood“ alkoholinių gėrimų parduotuvės. Anksčiau ši vieta priklausė leidyklai ir įrašų studijai, leidžiančiai elektroninę muziką. Naujakurys tik pasistatė stiklą kambario kampe, kuris turėjo pagreitinti muzikos tempą ir didžiausia puošmena buvo ant sienų esančios putos, izoliuojančios garsą. Ši studija buvo vadinama „blogų mergaičių kambariu“, nes čia už bausmę buvo laikomos Marilyn Manson merginos.

Iš tiesų, minėtame kambarėlyje įkalinta buvo ne viena mergina. Tai buvo Marilyn Manson pasididžiavimas, deja, nekėlęs susižavėjimo belaisvėms ir žmonėms, supratusiems kas ten vyko. Jo buvusi padėjėja Ashley Walters kreipėsi į teismą dėl seksualinės prievartos. Ji tvirtina, kad savo kambarėliu Brian Warner didžiavosi, juo gyrėsi, visiems apie tai pasakojo. Ashley Walters buvo išprievartauta jo namuose, vėliau sulaukdavo mielų žinučių, todėl įvykį stengėsi pamiršti. Ji tapo asmenine Marilyn Manson asistente. Pažįstami pasakoja, kad Ashley Walters kitiems buvo siūloma kaip žaisliukas, neva, ji galėjo visus pamaloninti. Jų santykius visada lydėjo grasinimai, indų mėtymas. Kartą, kai Ashley Walters buvo uždaryta kambaryje, o vėliau atsisakė iš jo išeiti, Marilyn Manson išlaužė duris. Į teismą kreipėsi ir modelis Ashley Morgan Smithline dėl buvusio vaikino seksualinės prievartos, neteisėto įkalinimo. Jiedu greitai apsigyveno kartu, tačiau greitai pasirodė ir nemalonus Brian Warner elgesys. Jis ją prievartavo, apdegindavo, smaugdavo, ant šlaunies išraižė savo sceninio vardo inicialus „MM“, jis mėtydavo peilį į merginą, kartą alkūne trenkė į nosį. Mergina dažnai būdavo be sąmonės. Kai pora susitikinėjo, Ashley Morgan Smithline valandų valandas būdavo įkalinta parduotuvių persirengimo kabinų dydžio patalpoje. Apie kambarėlį liudija ir modelis Sarah McNeilly, dėl kurios Marilyn Manson iš pradžių labai stengėsi, buvo romantiškas, tačiau jai įtarimą sukėlė tai, kad jis anksti prisipažino meilėje (vos po savaitės), kalbino rinktis vestuvių sukneles, kalbėjo apie šeimos kūrimą. Jai tai pasirodė per greitai ir netikra. Netrukus jis Sarah Mcneilly izoliavo nuo artimųjų, laikė uždaręs „blogų mergaičių kambarėlyje“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

Bauginantis buvo ne tik tas vienas kambarys, kuris izoliavo garsą, bet ir visas jo butas. Jo namai buvo dekoruoti krauju, svastikomis, porno žurnalų nuotraukomis. Visi baldai, kilimai, užuolaidos ir kiti akcentai buvo juodi. Čia visada tamsu, nes Marilyn Manson visada jas laiko užtrauktas. Bute visada yra šalta.

Atlikėjas visiems žinomas dėl istorijų, skandalų, kilusių dėl jo elgesio su buvusiomis merginomis. Marilyn Manson dažnai varsto teismo duris. Merginų, padavusių jį į teismą daugiau nei tuzinas. Kai kurios iš jų pasidalindavo savo išgyvenimais viešai, interviu metu su tokiais žurnalais kaip „Los Angeles Times“ ar „People“. Ir net keturios merginos pareiškė civilinius ieškinius.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

1997 metais Brian Warner buvo įsimylėjęs aktorę Rose McGowan. Jis net pasipiršo, tačiau ji sužadėtuves nutraukė 2001 metais. Tokį savo pasirinkimą buvusi sužadėtinė argumentavo kaip palaikymą toms, kurios prabilo apie padarytas skriaudas. Pasak jos, atlikėjas su ja taip nesielgė, tačiau ji negalinti gyventi su žmogumi, kuris skriaudžia kitas moteris. O štai vienerius metus trukusi santuoka su Burleskos šokėja Dita Von Teese nutrūko 2007 metais, nes Brian Warner buvo neištikimas ir savo žmoną svaigino narkotikais.

Viena nukentėjusiųjų yra „Game of Thrones“ vaidinusi aktorė Esme Bianco. Pora kartu buvo 2 metus, tačiau vėliau ji kreipėsi į teismą dėl seksualinės prievartos ir prekybos seksu. Pagal šį ieškinį, Brian Warner 2009 ją išskreidino į Los Andželą tam, kad nufilmuotų „I Want to Kill You Like They Do In The Movies“ klipą, kuris taip ir nebuvo išleistas. Esme Bianco teigia, kad ji buvo svaiginama narkotikais, alkoholiu. Brian Warner naudojo žodinį smurtą, ribodavo jos miego rėžimą, maistą. Jis ją kandžiojo, pjaustė, trenkdavo elektra, plakė, prievartaudavo. Aktorė su „Rolling Stone“ pasidalino prisiminimu, kai Brian Warner ją vijosi su kirviu. Atlikėjas atmetė visus kaltinimus, mat jie nepagrįsti ir siūlė du jos pateiktus ieškinius atmesti dėl senaties, tačiau teisėjas nesutiko. Esme Bianco iš visų jėgų stengėsi, kad jos skriaudėjas sulauktų pelnyto atpildo ir teigia, kad viskas gali pasikeisti tik tada, kai žmonės nebebijos atvirai kalbėtis apie tokias patirtis.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

Esme Bianco padėjo ir dar viena Marilyn Manson auka Evan Rachel Wood. Kai jie išsiskyrė pirmą kartą, Marilyn Manson išleido dainą „I Want to Kill You Like They Do In The Movies“, dėl kurios buvo išskraidinęs Esme Bianco. Šią dainą ir inspiravo poros skyrybos. Daina buvo albume „The High End of Low“, kuriame kitos dainos vaizdo įraše vaizduojamas vyras, kuris muša į Evan Rachel Wood panašią merginą, vilkinčią tik apatinius. Marilyn Manson tais metais atvirai pasakojo, kad kasdien įsivaizduoja kaip daužo buvusios merginos galvą plaktuku. 2018 metais Evan Rachel Wood ėmė dalintis savo išgyvenimais. Tais metais ji neįvardindama savo skriaudėjo kalbėjo apie tai, kaip jis ją prievartavo sakydamas, kad tai tik jos kūnas, surišdavo rankas, kojas, smurtavo ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Ji turėjo gyventi baimėje, nes susilaukdavo grasinimų atimti į jos gyvybę. Pasak Evan Rachel Wood, būdama šiuose santykiuose, ji jautėsi dvasiškai mirusi. Mergina įkūrė organizaciją „The Phoenix Act“ ir kartu su Esme Bianco paruošė įstatymo projektą, pratęsiantį senaties terminą smurtą patyrusiems asmenims pateikti kaltinimus smurtavusiems.

Esme Bianco ir Evan Rachel Wood veikla labai svarbi, nes dažnai skriaudėjai išsisuka dėl senaties. Taip nutiko ir Jane Doe. Brian Warner iš pradžių su ja elgėsi maloniai, tačiau vėliau išnaudojo seksualiai, psichologiškai smurtavo, užgauliojo dėl svorio ir liepė sulieknėti. Šis ieškinys buvo atmestas dėl senaties, tačiau teisėjas leido pakeisti skundą ir bylą pradėjo nagrinėti iš naujo.

Visos atviraujančios merginos kalba apie tuos pačius dalykus. Išnaudojamas merginas jis apsvaigindavo narkotikais ar alkoholiu, reguliuodavo jų valgymo bei miego rėžimus. Aukos jausdavo psichologinį, fizinį spaudimą, iki kol paklusdavo Marilyn Manson. Užrakinimas kambarėlyje merginoms parodydavo kokios jos nereikšmingos ir nesvarbios, gniuždydavo jas morališkai. Jei kuri norėjo išsiskirti, sulaukdavo grasinimų nusižudyti arba nužudyti jas, todėl atrodė, kad išeities nėra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

Marilyn Manson daug metų viešai kalbėjo, juokavo apie prievartavimus. Jo buvę draugai teigia, kad visi žinojo, kad atlikėjas manipuliuoja visais visur ir visada ir kad tai jis daro su narkotikų pagalba. Kiti pažįstami jį vadina serijiniu seksualiniu plėšrūnu. Visus iki šiol Marilyn Manson pateiktus kaltinimus jis neigė, sako, kad tai buvusių merginų bandymas sumaišyti tikrą asmenybę su personažu, pasak jo, visos tos istorijos išgalvotos ir tai tik išpuolis prieš jį. Savo agresyvų elgesį jis slėpdavo po sukurtu personažu. Žiniasklaida jį mylėjo, normalizuodavo baisus pasisakymus. Dainininkas teigdavo, kad gina žodžio laisvę, bet, iš tiesų, jis gynė tik savo asmeninę laisvę žeminti, įžeidinėti kitus ar skleisti rasizmą, menkinant juodaodžius. Negana to, Brian Warner filmuodavo jį pamaloninančias ar jo išnaudojamas merginas ir kaip pasididžiavimą rodydavo kitiems. Kartą jis net pasisakė apie #MeToo judėjimą ir teigė, kad tokie pasisakymai gali sugadinti žmonių gyvenimus, nors jie neturėtų būti sugadinami. Marilyn Manson vieno interviu metu paaiškino dainos „Sweet Tooth“ žodžius ir patvirtino, kad jį seksualiai labiau jaudina moterys, kurios jo bijo.

Iš esmės, visa jo muzikinė karjera prasidėjo nuo krikščioniškų vertybių puolimo ir išaugo į visišką moralės paniekinimą ir atmetimą. Gerbėjų klube „Satan‘s Bake Sale“ Marilyn Manson sulaukdavo nuogų nepilnamečių nuotraukų, kiti laiškus rašydavo krauju, o pats atlikėjas skelbė konkursą, kurio tikslas buvo kuo nešvankiau panaudoti grupės logotipą. Vienas pavyzdžių buvo: neblaivaus, miegančio tėvo nuotrauka, kur matosi, jog jam ant galvos išpjaustyta „Marilyn Manson“. Dainininkas buvo siejamas su penkiolikmečio gerbėjo nusižudymu, kitų gerbėjų susišaudymais mokyklose. Marilyn Manson į tai nereagavo, o šios istorijos tik didino jo populiarumą.

Brian Warner aukos nėra tik jo buvusios merginos. Pats atlikėjas save vadina „mamos berniuku“ ir taip pat pripažįsta, kad tie santykiai kupini agresijos iš jo pusės. Jis kartą yra prisipažinęs, jog išprievartavo savo mamą kvepalų buteliuku, nes galvojo, jog ji neištikima jo tėvui. Vienas atlikėjo draugų atsimena, kad šis smaugė savo mamą su mikrofono laidu vien už tai, kad ji netinkamu laiku ateina. Marilyn Manson agresiją mamai rodė ir kitais būdais. Savo leidybos kompaniją jis pavadino „Beat Up Your Mom Music“ ir lygiai taip pat apie savo muziką išsireiškė pirmajame interviu 1990 metais.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

Marilyn Manson smurtauja ir prieš savo grupės narius. Būgnininką Kenneth Wilson. atlikėjas sužalojo mikrofono stovu, kai su juo trenkė per galvą. Būgnininkas buvo išvežtas į ligoninę. Tokį Marilyn Manson elgesį sukėlė tai, kad grupės narys nesuprato jam siunčiamų signalų. Taip yra nutikę ir 2008 metais koncertinio turo „Rape Of The World Tour“ pasirodymo metu. Buvusiam klaviatūros/gitaros technikui ir asistentui Dan Cleary dainininkas taip pat trenkė į galvą ir dėl šio savo veiksmo neatsiprašė, tik juokėsi.

Žinoma, su kai kuriais grupės nariais Marilyn Manson sutardavo geriau. Su bosistu Twiggy Ramirez skambinėdavo vietiniame prekybos centre dirbančiai moteriai. Anaiptol, džiaugtis nebuvo dėl ko. Jie jai grasindavo, kad išprievartaus automobilių stovėjimo aikštelėje, o vėliau suvažinės ją jos pačios mašina. Ir dabar kai kurie naujausi grupės nariai išlieka ištikimi dainininkui, nepaisydami jo nuskriaustų moterų prisipažinimų.

Marilyn Manson savo memuaruose rašė apie merginą, kurią vadino „Nancy“. Jis pasakoja kaip ją prievartauja, su pavadėliu laiko ant scenos ir muša. Ir visa tai jam tik įrodo patriarchato galią. Vienas iš muzikantų prisimena, kad pasirodymų metu iš tiesų narve yra buvusi moteris, kurią grupės lyderis trankė ir spardė.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

Dėl vis daugėjančių moterų, kurios pasisako kaip atlikėjas jas skriaudė, 2020 metais žmonės ėmė tikėti ir kalbėti, kad Marilyn Manson gali būti prievartautojas. Bet ir tada, kai visuomenė pradėjo busti, žiniasklaida tylėjo ir tik žurnalas „Metal Hammer“ išdrįso paklausti atlikėjo apie tai, kas apie jį kalbama, tačiau Brian Warner nieko neatsakė.

Šių metų vasarį Evan Rachel Wood savo „Instagram“ paskyroje paviešino kas yra jos skriaudikas. Tą pačią dieną apie savo istorijas viešai kalbėjo Ashley Walters, Ashley Morgan Smithline, Sarah McNelly ir kitos. Tą pačią savaitę savo patirtimi ir skriauda „Instagram“ pasidalino transeksualė stilistė Love Bailey. Jai buvo vos 20 metų, kai ją 2011 metais atlikėjas pasikvietė į savo namus fotosesijai, tačiau susitikimo metu jai buvo grasinama pridėjus ginklą prie kaktos. Kaip ir visada, Brian Warner savo „Instagram“ profilyje visus kaltinimus neigė, sakė, kad visos šios istorijos išgalvotos ir jis nieko panašaus nėra daręs.

Visgi, visuomenė pradėjo reaguoti į viešus ir dažnus pasipasakojimus. Įrašų kompanija „Loma Vista“, platinusi „Heaven Upside Down“ ir „We Are Chaos“, nustojo bendradarbiauti su Marilyn Manson. Tuo pačiu pavyzdžiu pasekė ir talentų agentūra „CAA“. Televizijos laidos „American Gods“ ir „Creepshow“ atsisakė rodyti planuotus pasirodymus, o ilgametė „Warner“ vadovė Ciulla atsisakė Marilyn Manson kaip kliento. Tai dar ne viskas, vasario mėnesį Los Andželo šerifo departamentas pradėjo tyrimą prieš Brian Warner dėl smurto šeimoje. Tyrimas apima 2009-2011 metus. Radijo stotys rečiau groja jo muziką.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson)

Brian Warner atsakinėjo į teismo dokumentus, retai pasirodydavo renginiuose. Rugpjūtį kartu su reperiu DaBaby jis netikėtai pasirodė Kanye West albumo „Donda“ klausymo vakarėlyje Čikagoje. Kanye West išleido albumą, o Brian Warner kartu su juo pasirodė dainuodamas „Jail, Pt. 2“. Tas pats atlikėjas, kuris niekino krikščionybę, kartu su Kanye West ir Justin Bieber po kelių savaičių pasirodė „Sunday Service“.

Moterys, kurias nuskriaudė žymus atlikėjas, vis dar dabar jaučia potrauminį stresą, niekaip negali užmiršti to, kas joms nutiko. Nepaisant to, joms grasina Marilyn Manson gerbėjai. Žmonės, pažinoję Brian Warner teigė, kad laikui bėgant darėsi vis sunkiau suprasti kur yra tik personažas, o kur tikrasis Brian Warner. Apie šiuos įvykius dažnai buvo nutylima, tačiau dabar kalbama vis dažniau, o „Rolling Stone“ žurnalo komanda yra vieni tų, kurie padėjo aukoms atskleisti tiesą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: