Asmeninio archyvo nuotr.

Aš savo gimtadienio dovana mėgaujuosi jau mėnesį, tad tikrąją sukakties dieną dovanų turiu Jums. Noriu, kad ši daina mums primintų, jog gyvenimo džiunglėse negalima sustoti ir pasiduoti“, – savo socialiniuose tinkluose rašė išskirtinio balso vokalistė, ryškiai sužibėjusi TV projekte X-faktorius ir tapusi šio projekto finaliste Marija Grabštaitė. Tokiais žodžiais ji dešimtims tūkstančių savo sekėjų pristatė naujausią kūrinį „Jungle“.

Pagrindinė dainos mintis, anot jos atlikėjos, yra apie tai, kad žmogus, norėdamas pasiekti savo tikslą, turi daug dirbti, būti valingas, atkaklus, negailėti jėgų.

Tai man labai artima. Jau išgyvenau tokį laikotarpį, kuomet atrodė – visos durys užsidarė ir išeities tikrai nėra… Bet ta jėga, kuri visada mane veda pirmyn, buvo stipresnė už baimes, o sunkus darbas padėjo eiti pirmyn“, – sakė 25 – ąją sukaktį mininti M. Grabštaitė.

Jos įsitikinimu, dėl kelių minučių šlovės, dėl galutinio rezultato ar užsibrėžto tikslo, kartais dirbama metų metus. „Ir tame kelyje, kaip ir kiekviename procese, būna visko – chaoso, pilnatvės, džiaugsmo, nerimo. Kartais ir nesuvaldomų emocijų… Vienu metu norisi viską mest, kitu – vėl „susirenki“ save ir su visa jėga eini pirmyn. Kaip džiunglėse – vyksta natūrali atranka, o išlieka tik stipriausi“, – neabejoja M. Grabštaitė.

Įprastai gimtadienius švęsdavusi draugų būryje, mažojo jubiliejaus proga iš artimųjų ji gavo neįtikėtiną dovaną – mėnesio trukmės kelionę, į kurią išsiruošė su geriausia drauge Greta.

Vis dėlto pati brangiausia gyvenimo dovana yra mano šeima ir mano geriausi draugai. O apskritai labiausiai vertinu tai, ko negalima nusipirkti – tai parašyti eilėraščiai, sudainuotos dainos, nupiešti piešiniai ir išsakyti žodžiai… tai yra tikra“, – sakė atlikėja.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: