Pexels.com nuotr.

Šiandien prekybos vietose – tiek fizinėse, tiek elektroninėse – galime rasti labai platų spektrą įvairių prietaisų, skirtų grožiui ir sveikatai. Tad besiskundžiantys kojų skausmu, sunkumu ir kojų nuovargiu, greičiausiai, jau yra girdėję apie limfodrenažinį masažą, kuris yra tiktų tikriausias gelbėjimosi ratas tiems, kuriuos vargina minėtos problemos. Vieni dėl šio masažo lankosi pas specialistus, o štai kiti susigundo presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatą įsigyti sau  naudojimui namuose. Kada tikrai verta pasirūpinti tokiu pirkiniu?

Limfodrenažinio masažo aparato nauda

Jei šiuo masažu domitės norėdami kartais atsipalaiduoti, pailsinti kojas, suaktyvinti kraujotaką jose, tuomet gali užtekti ir kartais apsilankyti specialisto kabinete bei pasilepinti limfodrenažo procedūra. Tačiau jei turite varginančių problemų, kurių simptomus ar keliamą diskomfortą gali palengvinti limfodrenažinis aparatas, namuose tokį turėti tikrai verta.

Kadangi šio masažo metu skatinamas limfos tekėjimas bei mažinamas veninio kraujo tūris kojose, tai presoterapijos / limfodrenažo aparatas labai pravers, jei dažnai kojose jaučiate sunkumą, nuovargį, skausmą ar kitokį diskomfortą. Jis itin tiks tiek dirbantiems, sėdimą, tiek stovimą darbą ar labai daug vaikštantiems.

Šiuo aparatu efektyviai skatinsite limfos tekėjimą, kraujotaką kojose bei pašalinsite toksinus iš organizmo, todėl, tikėtina, jusite ir bendrą geresnę savijautą, energingumą.

Limfodrenažinio masažo aparatą namuose naudinga turėti ir tada, jei norite dailinti kūno linijas. Aktyvindamas kraujotaką bei iš riebalinio audinio išstumdamas riebalus į limfą šis aparatas padės efektyviai mažinti svorį, dailinti kūno linijas ir net kovoti su celiulitu!

Dirbantiems sunkų fizinį ar protinį darbą, patiriantiems stresą, įtampą limfodrenažinis aparatas padės kur kas lengviau viso to atsikratyti, atsipalaiduoti ir pasijusti daug geriau.

Ir tai dar ne viskas, namuose turėdami limfodrenažinio masažo aparatą bei mėgaudamiesi šiuo masažu padėsite savo sąnariams, raumenims, ypač jei vargina raumenų skausmas. O jei presoterapijos aparatą uždėsite juosmens srityje, tai jis gali padėti gana operatyviai atsikratyti virškinimo problemų, pagerinti žarnyno veiklą.

Vienas aparatas ir toks platus naudų spektras, tiesa? Jei turite minėtų problemų, galbūt verta pamąstyti apie tokio prietaiso įsigijimą sau.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: