Dynoro / Socialinio tinklo Facebook archyvo nuotr.

Lietuvos atlikėjams bei prodiuseriams vis nepavyksta savo muzika užkariauti Europos šalių dešimtukų, tačiau šiemet vienam jaunuoliui pasisekė ir jo kūrinys užima aukštas vietas Europos šalių dešimtukuose. 2014 metais daugelis lietuvių bei žiniasklaida džiaugėsi grupės „Ten Walls“ sėkme, kai daina „Walking with Elephants“ Didžiosios Britanijos 40 topuose užėmė 6 vietą, tačiau retas kalba apie Dynoro sėkmę.

Paslaptingasis elektroninės muzikos didžėjus ir prodiuseris Edvinas Pechovskis, žinomas, kaip Dynoro išpopuliarėjo 2017 – aisiais metais išleidęs singlą „In My Mind“. Jo kūrinys užėmė aukščiausias vietas Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Čekijos, Suomijos, Slovakijos, Vengrijos muzikos topuose, stabilią septintą vietą Spotify‘o Global Top 50, o „Youtube“ tinklapyje buvo peržiūrėtas 126 mln. žiūrovų. Ši daina yra 2012 metų didžėjų Ivan Gough ir Feenixpawl hito miksas bei panaudota italų muzikos atlikėjo Gigi D‘Agostino muzikinio kūrinio „L’Amour Toujours“ melodija.

Tačiau ne viskas ėjosi taip puikiai, 2018 metų sausio mėnesį buvo ištrintas iš topų dėl autorinių teisių pažeidimo, tačiau tą patį mėnesį išleidęs savo Taio Cruz kūrinio „Hangover“ versiją, Vokietijos įrašų studija B1 Recordings pastebėjo jauno didžėjaus talentą ir leido naudoti kūrinį, kuris greitai tapo sėkmingu ir yra vienas iš TOP10 hitų Europoje.

Ši daina nėra pirmasis Edvino kūrinys, būdamas 13 metų pradėjo įkelti įvairius muzikos perdirbimus Sounclound ir Spotify platformose. Be to pernai bendradarbiaudamas su lietuvių hiphopo grupe „8 kambarys“ įrašė dainą „Tau Taip atrodo“.

Nepaisant didelio Dynoro pasisekimo užsienyje, „Facebook“ lankytojai klausia , kodėl Lietuvos žiniasklaida neskiria pakankamo dėmesio šio atlikėjo pasiekimams. Nors 2014 metais visa Lietuva džiaugėsi Marijaus Basanovo – Adomaičio grupės „Ten Walls“ sėkme.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: