Ⓒ Toa Heftiba nuotr. / unsplash.com

Spauda pateikia daugybę straipsnių apie tai, kad moterys patiria seksualinę prievartą. Tokia straipsnių gausa sveikintina, tačiau neretai pamirštama, kad vyrai taip pat susiduria su šia problema. Su seksualine prievarta dažnai susiduria ir gėjai, kuriems su tuo kovoti yra sunku.

Seksualinis priekabiavimas dažniausiai yra susijęs su galia, bauginimu ir kontrole. Marcelo Abramovich, Niujorke dirbantis gėjų psichoterapeutas, teigia, kad kai vyras yra persekiojamas, jis gali jausti spaudimą susitvarkyti su tuo vyriškai. Gėjams tai sukelia papildomų problemų ir neretai yra gėda, nes būdamas vyru tu turi apginti pats save.

Gėjai dažnai nepraneša apie priekabiavimą, todėl susidaro įspūdis, kad šios problemos mastas yra mažas. Paul Liggieri yra advokatas, dirbantis su LGBT+klientais ir pastebėjo, kad seksualinės prievartos atvejai lieka neiškelti į viešumą. LGBTQ bendruomenėje, vyrai nenori būti skundikais ir nenori, kad kiti žinotų apie problemas su kuriomis jie susiduria.

Christian Sterk LGBT

Ⓒ Christian Sterk nuotr. / unsplash.com

Gėjų baruose ir klubuose, alkoholis turi didžiulę įtaką ir neretai verčia žmones elgtis neprognozuojamai. Šokių aikštelėje liesti vienas kitą atrodo įprasta ir dažnai nepagalvojama, kad kitam žmogui tai gali sukelti neigiamus jausmus. Tai gali sukelti baimę, kad tai gali pasikartoti ir vėl, tokiu metu, žmogus nori iš tos vietos dingti kuo greičiau.

Dauguma populiarių gėjų barų, kurių išties daug Jungtinėse Amerikos Valstijose, stengiasi kovoti su seksualine prievarta. Darbuotojai yra kruopščiai apmokyti reaguoti į tokius atvejus ir dirbti su įvairia publika. Tokiose vietose netrūksta apsaugos, kuriai tenka susidurti su pačiais įvairiausiais atvejais.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: