Lauko durys
Tegodurys archyvo nuotr.

Kuo daugiau žinosite apie lauko duris – tuo bus paprasčiau rasti Jums labiausiai tinkamas. Apskritai geriausia yra tartis su specialistais, kurie jas gamina arba parduoda. Tokiu atveju bus galima detaliau pažinti opcijas, kurios šiuo metu yra rinkoje ir rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Taip pat atminkite, kad nepriklausomai nuo to, kokio tipo lauko durys bus perkamos, svarbu, kad jas įsigytumėte iš patikimų prekybos vietų, kurios teikia gaminius legaliai. Tuomet gausite garantijas, kurios tam tikra prasme ir tampa saugumo rodikliu leidžiančiu gyventi ramiai.

Medinės lauko durys

Medinės lauko durys (https://tegodurys.lt/produkto-kategorija/lauko-durys/) dažniausia vadinamos klasika, tačiau tai, kad seniai siūloma rinkoje – tikrai ne visada yra geriausias pasirinkimas. Pirmiausia, lyginant su kitais tipais – jos yra gana brangios. Žinoma, priklausomai nuo to – iš kokios medienos yra pagamintos. Ąžuolinių kaina dažnai net gąsdinanti, kai tarpu uosinės kainuoja kur kas pigiau. Medinės lauko durys taip pat yra lepios. Metų eigoje jas reikia perdažyti bei paviršių dengti kitomis medžiagomis, kurios gali užtikrinti gaminio atsparumą aplinkos poveikiui. Taip pat nepamirškite, kad jos gaminamos pagal asmeninius poreikius, tad būtina patikima įmonė. Dėl to galiausiai kaina gali išaugti ir būti prieinama toli gražu nebe kiekvienam, kuriam medinės atrodo geriausias pasirinkimas.

Aliuminės lauko durys.

Kita opcija yra aliuminės lauko durys. Tiesa, jos tikrai ne tokios gražios kaip medinės, šarvo arba kitos. Dažniausiai aliuminės lauko durys yra naudojamos buitiniams pastatams, taip pat tai yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai svarbiausia yra saugumas, tačiau ne patrauklumas. Nors ir jos gali būti nudažytos labai įvairiai, taip, kaip kiekvienam galimai labiausiai tinka, tačiau gaminamos gana grubios, minimalistinio stiliaus, tad retas jų nori savo namuose. Visgi, pasiteisina kaip daugiabučių laiptinės durys. Tiesa, nors minusų gali atrodyti gana daug, tačiau vienas svarbiausių privalumų, kad jos yra gana pigios. Ar kaina atperka visas kitas šių durų charakteristikas – tai jau priklauso nuo Jūsų.

Šarvuotos lauko durys

Bene dažniausiai minimos durys yra šarvo. Jos puikiai tinka ir nuosavam gyvenamam namui, taip pat tai yra labai geras pasirinkimas ir butui. Jos gražiai atrodo, sulaiko šilumą arba vėsą priklausomai nuo to, kokia tuo metu mikroklimato kūrimo įranga yra naudojama, galiausiai, jos padeda gyventi kur kas saugiau, o daugeliui žmonių tai yra prioritetas. Rinkitės šarvo duris, kadangi lyginant su kitomis opcijomis tai tikrai geriausias pasirinkimas.

Patogu, kad šiuo metu galima ne tik įsigyti duris, kurios jau yra pagamintos, tačiau taip pat ir užsisakyti jas. Tai yra, tuomet durys bus gaminamos Jums pagal Jūsų poreikius, tad patenkins lūkesčius iki mažiausių asmeninių arba namo pageidavimų.

Plastikinės lauko durys

Rečiausiai pasirenkama opcija yra plastikinės lauko durys. Nors jos kainuoja bene pigiausiai, tačiau ne tik nesandarios, tačiau ir nesaugios. Dažniausiai pasirenkamos ne tik namams, tačiau komercinio tipo objektams. Tiesa, kai kuriems labai patinka jų stilius.

Šiuo metu reikalingas lauko duris net galima įsigyti internetu. Tai ne tik padeda sutaupyti daug laiko, tačiau dažnai ir pinigų, kadangi kur kas paprasčiau pamatyti akcijas. Taip pat nepamirškite, kad būtina greta gaminio gauti ir garantijas, kurios leis gauti pakaitines duris, esant poreikiui, arba tokias, kurios bus sutvarkomos greitai.

Tomas Morkūnas – studijuoja reklamos vadybą, domisi reklama internete, SEO, socialine rinkodara, IT naujovėmis… Laisvalaikiu užsiima internetinių projektų kūrimu bei jų reklama internete.

 
Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: