Katy Perry laidos American Idol kadras.

Tai buvo emocinga sekmadienio „American Idol“ serijos laida. Konkurso dalyvis Trey Louis, 21 metų čiužinių pardavėjas iš Santa Fė, Teksasas, sužavėjo visus savo draugiška ir gyvybinga asmenybe, atlikdamas Whisky Myers kūrinį „Stone“.

Tačiau kai teisėjas Luke’as Bryanas paklausė Trey, kodėl jis norėjo pasirodyti šou po perklausos, situacija pakrypo rimta linkme.

„Esu iš Santa Fė, Teksase, o 2018 m. gegužę į mano mokyklą įėjo užpuolikas. Buvau menų kabinete ir jis šovė į gretimoje patalpoje“, – pasakojo Trey. “Praradome daug draugų. Žuvo aštuoni mokiniai. Žuvo du mokytojai. Tai tiesiog labai negatyvu.”

Nors Luke’as bandė judėti į priekį, girdamas Trey vokalinius sugebėjimus, kolegė teisėja Katy Perry, išgirdusi jo istoriją, pravirko, susidėjo veidą į rankas ir piktai pareiškė: “Mūsų šalis mus nuvylė!”

Trey atsakė: „Faktas“.

Popmuzikos žvaigždė tęsė: “Tai negerai. Turėtumėte čia dainuoti, nes mėgsti muziką. Ne todėl, kad turėjai tai išgyventi… Tau nereikėjo prarasti aštuonių draugų. Tikiuosi, kad priminsi žmonėms, kad tai mes turime pasikeisti, nes, žinai ką, aš taip pat bijau“.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: