vice.com archyvo nuotr.

Kaip praneša naujienų portalas vice.com Londono naktiniame klube ,,Scala“ vyko twerking‘o čempionatas.

Renginį organizavo The Jump Off,  ,,Hip Hop Media, Sports & Entertainment destination“, kuri yra gerai žinoma dėl organizuojamų repo kovų. Turbūt organizatoriams nusibodo sebėti  šiek tiek apkūnių vyrukų, vilkinčių universiteto stiukes kovas, kurių metu jie bando įžeisti vienas kitą repuodami apie varžovo tėvus. Taigi, The Jump Of ir ,, Hip Hop Media, Sports & Entertainment destination“ nusprendė sukurti areną, kurioje žmonės galėtų eiti į kovą į pagalbą pasitelkiant savo sėdmenis.

Pasak Oksfordo žodyno, twerking‘as yra šokis pagal pop muziką, kurios metu yra šokama provuojančiai seksualiai. Kai šokis yra sušokamas teisingai, twerking’as tampa seksualiai agresyviu, įžeidžiančiu šokiu su kuriuo tik vyriškas ir savimi pasitikintis vyras išdrįs susiremti. Tai nėra tas twerkingas, kurio metu Miley Cyrus atrodo kaip krante mirštanti žuvis šokadma priešais Jonas Brothers. Naujose versijose twerking‘as reikalauja ne tik nachališkumo, bet ir fizinio pasirengimo.

2

vice.com archyvo nuotr.

Čempionate pirmiausiai pasirodė duetai, kurie išsibarstė scenoje kaip Janet Jackson Rhythm Mation šokių grupė klaikiai šokdama Saint Vitus‘ šokį. Dalyviai kratėsi, darė bangas. Tuo pat metu jie  atrodė visiškai nekontroliuojami ir galingi. Varžovai buvo pašėlę ir pikti.

3

vice.com archyvo nuotr.

Žiūrovai ėjo iš proto, jie šaukė kiekvieną kartą kai tik pasikeisdavo šokio žingsnelis.  Iškeldami savo iPhone‘us, kurie atrodė tarsi šviečiantys plakatai rodė pritarimą. Galiausiai ,,Scala“ klubas tapo panašus į Christina’os Aguilera’os video klipą.

4

vice.com archyvo nuotr.

Dauguma čempionato teisėjų buvo muzikos pasaulio atstovai ir šokio ekspertai. Jų vardu nebuvo įmanoma išgirsti dėl žiūrovų sukelto triukšmo. Teisėjų tarpe buvo moteris, kuri sukūrė choreografiją Lily Allen twerking klipui, vyriškis, kuris dirbo Spearmint Rhin‘ui bei daugelis kitų žmonių dirbusių su ryškiausiom pasaulio žvaigždėm.

5

vice.com archyvo nuotr.

Teisėjams pradėjus skelbti kiekvieno raundo nugalėtojus žiūrovai pradėjo suprasti renginio koncepciją. Galiausiai MC kreipėsi į twerker‘ius. Tai buvo saujalė paauglių merginų iš Londono, Mančesterio ir Lietuvos. Minia atskleidė savo numylėtinius. Didžiausią palaikymą gavo pietų Londonas, o Lietuva mažiausią. Varžovės iš Lietuvos pasirodymas truputį seksualesnis nei Sasha Go Hard. Nepaisant to minia žiūrėjo į ją palankiai nors jos judesiai tebuvo plaukų sukimas ratu tarsi liūto, kuris kątik išlipo iš  baseino.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: