Jungtinių Amerikos Valstijų jūrų pajėgų kareivis Matthew Callahan pasinaudodamas savo karine patirtimi atkuria stulbinančius karo mūšio vaizdus su „Žvaigždžių karų“ figūrėlėmis. Ikoniški, visų atpažįstami veikėjai atsiduria viduryje tikro chaoso: byrantys akmenys bei nuolaužos supa juos, tuo metu kai jie laiko galingus ginklus, slepiasi už didžiulių uolų bei traukia savo draugų kūnus iš gyvybei pavojingos zonos. Viso to metu, kyla neįprastas autentiškumo jausmas ir Matthew nuojauta bei žinios, paverčia tas scenas kone realistiškomis.

Nuotraukos yra dalis iš Callahano vis dar besitęsiančio projekto, pavadinto „Galaktikos kovotojai“. Kareivėliai atspindi kūrėją tarsi mūšio korespondentą, kuris pasakoja istorijas žmonių, atlieančių sudėtingas pareigas kariuomenėje. Jų patirtį perteikia fantastinės nuotraukos pasakojančios žaislinių, o kartu ir realių karių gyvenimus.

Norėdamas sukurti perteikti realumo jausmą Callahanas dažnai prieš kurdamas pats atkartoja tas pačias pozas, kaip ir jo figūrėlės. Jis laiko įsivaizduojamus ginklus ir pritupia taip kaip ir klonų karys, tada sukuria nuolaužas ir dulksną, o tai suteikia intensyvuo jo charakteriams. Dėka šių būdų, su kamera sukuria stebinančius įvaizdžius ir neprisireikia pasinaudoti Photoshopu.

„Galaktikos kovotojai“ suteikia puikią pasakojimo galimybę, kurios Callahanas niekada nesitikėjo turėti. Prieš penkerius metus jis buvo išsiųstas į Afganistaną, kur ir susižeidė eidamas pareigas ir po to įsidarbino karo korespondentu. Vienos išvykos metu jam į rankas papuolė kambarioko Žvaigždių karų kareivio figūrėlė. Tai privedė prie projekto pavadinto „Droidai“ ir tai buvo jo fotografijos karjeros startas. Norėdami sužinoti daugiau apie Callahaną ir „Galaktikos kovotojus“ susipažinkite su apačioje pateiktu vaizdo įrašu.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: