Vestuvės Japonijoje keičiasi, daug jaunavedžių tolsta nuo tradicinių Japoniškų vedybų, kurių ceremonijos dažnai yra privačios ir tik su keletu svečių. Tačiau šiomis dienomis vis populiariau tampa kombinuoti tradicinius elementus su vakarietiško stiliaus vestuvėmis.

Didelė šios vakarietiškos tradicijos dalis yra nuotakos suknia. Tačiau, vietoj baltos mantijos, Japonijos nuotakos renkasi unikalią alternayvą, paversdamos kimono į vestuvinę suknią.

Būsimos nuotakos pasirenka tradicinį, ilgų rankovių stiliaus kimono ir pakeičia jį į pritrenkiančią suknią be petnešėlių. Šis procesas yra pakankamai lengvas. Pirmiausiai, rankovės yra nulenkiamos žemyn ir surišamos į dekoratyvinį kaspiną nugaroje.

Kimono paviršiaus dekoracijos, kurios dažnai yra sudarytos iš gėlių, paukščių, ar geldelių raštų sukuria spalvingą ir akį traukiančią vakarietiško stiliaus suknią. Be to, šis procesas užtrunka tik dešimt minučių ir nesugadina kimono. Taigi, jaunosios gali vilkėti kimono ir dar kartą, priešingai nei vestuvines suknias.

Štai kaip atrodo per dešimt minučių pakeičiamas kimono:

original-wasou-kimono-dress-2

original-wasou-kimono-dress-2 (1)

original-wasou-kimono-dress-5

original-wasou-kimono-dress-3

original-wasou-kimono-dress-7

original-wasou-kimono-dress-8

original-wasou-kimono-dress-9

original-wasou-kimono-dress-11

original-wasou-kimono-dress-13

original-wasou-kimono-dress-14

original-wasou-kimono-dress-15

original-wasou-kimono-dress-16

original-wasou-kimono-dress-17

original-wasou-kimono-dress-18

original-wasou-kimono-dress-19

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: