Sandro Giordano nuotr.

Kiek kartų savo gyvenime esate suklupę viduryje gatvės ir sulaukę keistų aplinkinių žvilgsnių? O galbūt važiuodami dviračiu nepastebėjote kliūties ir praradote pusiausvyrą? Sandro Giordano, italų kilmės aktorius bei fotografas, būtent taip ir pradėjo savo debiutinį fotoprojektą. Vasarą važiuodamas dviračiu jis staiga neišlaikė pusiausvyros ir nukrito nuo dviračio. Tačiau šį vaizdinį jis įvertino ne kaip nesėkmę, o kaip meną. Negana to, po kelių savaičių jo draugas susilaužė koją, bandydamas sugauti savo išmanųjį telefoną. Būtent tai ir buvo Sandro Giordano įkvėpimas pradėti debiutinę fotografijų seriją, kurią fotografas pavadino „Blogiausiu atveju – kūnai be gailesčio“ (angl. „In extremis – bodies with no regret“).

Kiekvienoje tragedijoje fotografas atranda teigiamų dalykų ir būdų į visa tai pažvelgti komiškai. „Kiekvienas mes galime būti auka, tačiau reikia mokėti į tai pažvelgti su šypsena“, – sako fotografas. Taigi jis nusprendė įamžinti patį kritimo/smūgio momentą. Sandro labai atsakingai dirba su kiekviena idėja, bando ją įgyvendinti kaip įmanoma geriausiai. „Kai sugalvoju idėją, niekada nežinau, kas iš to išeis; aš niekada nežinau, ar kūrinys bus toks, kokį jį įsivaizduoju“ – sako fotografas. Kiekviena nuotrauka yra tarsi trumpa istorija apie pasaulį ir apie tai, kaip kartais jis slysta iš po kojų. Tai stiprus kontrastas, silpnumas ir žmogiškumas, dėl kurio kiekvienas individas skiriasi nuo kitų. Nuotraukose fotografas nerodo savo personažų veidų – kalbėti turi kūnas, o ne veidas.

__IN VACANZA DA SOLA

Sandro kiekvieną nuotraukos aspektą planuoja pats – nuo idėjos iki galutinio rezultato. Jis renka kostiumus, detales, rekvizitus; nuolat ieško naujų idėjų bei iššūkių: kartu su modeliais važiuoja apsipirkinėti, kad rūbai būtų būtent tokie, kokius įsivaizduoja fotografas. Sandro jau daugiau nei dvidešimt metų yra žinomas italų aktorius, todėl dauguma modelių yra jo pažįstami – kolegos aktoriai. Fotografas renkasi profesionalius modelius bei aktorius, su kuriais lengviau dirbti. Savo komandą jis vadina didžiąja šeima, tai žmonės, su kuriais jis praleidžia daugiausia laiko. Fotografas gerai pažįsta kiekvieną savo modelį, o modeliai puikiai supranta fotografo idėjas ir gali tiksliai jas įgyvendinti.

32

Sandro yra įkvėptas daugelio kitų fotografų, tokių kaip Peter Lindbergh, kuris įamžino nuotraukų seriją „Moterys be makiažo“. Taip pat didelis Sandro įkvėpimo ir palaikymo šaltinis yra jo šeima bei artimieji, kurie visuomet juo tikėjo. Sandro nėra fotografas romantikas ar toks, kuris nori tobulų nuotraukų. Atvirkščiai, kiekvienoje jo nuotraukoje yra šiek tiek chaoso ir netobulumo. Tai menas, kurį reikia suprasti ir vertinti su humoru.

33

35

36

37

38

__SUNDAY 2pm

40

41

48

51

52

Taip pat skaitykite: Modelis Caitin Stickels griauna mados pasaulio standartus

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: