gartraukis
prodesign.lt archyvo nuotr.

Paskutiniu metu gartraukiai yra pasirenkami vis dažniau, ir jie gali tikrai puikiai pasiteisinti: jie susiurbia dūmus gaminimo metu, ir taip pat apsaugo virtuvės spinteles bei lubas nuo riebalų sankaupų, bei apsaugo nuo purvo kaupimosi.

Ne visada yra paprasta išvalyti virtuvės spinteles ar plyteles, tačiau pasirinkę gartraukį galite būti garantuoti, kad jie užtikrins švarą virtuvėje. Gartraukių pasirinkimas yra pakankamai didelis, tad gana dažnai tenka pasvarstyti, koks pasirinkimas galėtų būti pačiu geriausiu, taigi, kokie kriterijai leis pasirinkti tinkamiausią produktą?

Galingumas

Tai yra pagrindinis kriterijus, renkantis tinkamiausią gartraukį. Kokio galingumo gartraukis bus geriausiu pasirinkimu, tai priklausys nuo to, koks yra virtuvės dydis. Optimalaus gartraukio galingumo apskaičiavimui specialistai siūlo gana paprastą formulę: virtuvės plotą reikia padauginti iš jos aukščio ir gautą rezultatą padauginti iš dvylikos. Tokiu būdu sužinosite, koks yra reikalingas gartraukio galingumas (jis yra žymimas m3/h, ir gali svyruoti nuo 200 iki 1000).

Dydis

Visada yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, koks yra viryklės plotis, ir palankiausia gartraukį rinktis tuomet, kada jau būsite įsigiję viryklę. Geriausia rinktis tokį gartraukį, kurio plotis nebūtų mažesnis nei viryklės plotis.

Darbo garsas

Šiandien vis dažniau virtuvė yra sujungiama su svetaine, tad neretais atvejais yra norima, kad gartraukio darbo garsas būtų kuo mažesnis. Dažniausiai gartraukių triukšmo lygis svyruoja nuo 50 iki 60 decibelų, tačiau galima rasti labai įvairių gartraukių, kurių triukšmo lygis būtų mažesnis ar didesnis.

Kaina

Neretai yra svarbu ir tai, kiek kainuoja gartraukiai, ir tuomet, jei esate numatę, kokią pinigų sumą galite skirti šiai prekei, pasirinkimo galimybės susiaurės, todėl išsirinkti tinkamiausią gartraukį galėsite paprasčiau.Įvairiose prekybos vietose siūlomų prekių kainos gali kiek skirtis, todėl galite palyginti, kiek  jus dominantis gartraukis kainuotų pasirinkus skirtingus pardavėjus.

Dizainas

Seniau siūlomi gartraukiai buvo gana vienodi, tačiau šiandien galite rasti tikrai labai įvairių gartraukių, tad galėsite pasirinkti tokį, kurio dizainas jums patiks labiausiai. Tikėtina, kad jums pavyks atrasti tokį, kuris geriausiai pasiteisintų – juk įvairiose parduotuvėse yra siūlomas pakankamai gausus gartraukių pasirinkimas.

Tomas Morkūnas – studijuoja reklamos vadybą, domisi reklama internete, SEO, socialine rinkodara, IT naujovėmis… Laisvalaikiu užsiima internetinių projektų kūrimu bei jų reklama internete.

 
Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: