„Elle G“ archyvo nuotr.

Dvi svajoklės vintažinėmis suknelėmis ir šukuosenomis – muzikinis vilniečių Elenos Augustinaitės ir Giedrės Nalivaikaitės projektas „Elle G“. Jaunas merginų duetas perdainuoja žinomas retro stiliaus dainas ir vos per dvejus gyvavimo metus spėjo užkariauti melomanų širdis aksominiais balsais ir nuoširdžiais pasirodymais.

Žavingosios „Elle G“ merginos pažįstamos jau nuo mokyklos laikų – Elena ir Giedrė kartu lankė Balio Dvariono muzikos mokyklą. Po vidurinės abi pasuko skirtingais keliais – E. Augustinaitė pasirinko socialinio darbo studijas Vilniaus universitete, o G. Nalivaikaitė nusprendė išbandyti laimę Vilniaus dailės akademijoje, dailėtyros paskaitose. Tačiau meilė muzikai niekur nedingo: Elena nusipirko ukulėlę, o Giedrė vis pasvajodavo apie muzikinę veiklą.

Po kiek daugiau, nei 5 metų svajonės išsipildė: kartą žiemą keliaudamos prie jūros merginos nufilmavo trumpą video įrašą, kuriame daina sveikina draugus Kalėdų proga, o patalpintas į interneto platybes šis įrašas sulaukė didelio susidomėjimo bei raginimų tęsti pradėtą muzikinę veiklą. Ilgai nesvarsčiusios, Elena ir Giedrė taip ir padarė – pradėjo intensyviai repetuoti, o praėjus vos pusei metų surengė pirmąjį rimtą koncertą „Tilto namų“ sezono atidaryme. Taip, visiškai netikėtai ir neplanuotai, Lietuvos muzikinėje padangėje sužibo nauja žvaigždutė – duetas „Elle G“.

<iframe src=”https://www.youtube.com/embed/wnbpV4n3_YQ?controls=0&amp;showinfo=0″ frameborder=”0″ width=”640″ height=”360″></iframe>

Prieš pradėdamos muzikuoti, Elena ir Giedrė žinojo – jos atliks tik širdžiai mielus ir laiko patikrintus kūrinius. Šiandien „Elle G“ stilius – 3-8 dešimtmečiais skambėjusios melodijos. Merginos atskleidžia, jog visada jautė didelę simpatiją vinilinių plokštelių eros muzikai bei atlikėjams R. Charles ir E. Fitzgerald, taip pat abi kaip susitarusios dievina senus filmus ir vintažinius rūbus – jais puošiasi ir koncertų metu. „Elle G“ narių teigimu, 3-8 dešimtmečių muziką jos pasirinko dar ir dėl to, kad tai – platus spektras ir jame esama daug laisvės. Be to, jų manymu, tokio stiliaus Lietuvoje kaip tik ir trūko – mūsų šalyje retro stiliaus atlikėjų kol kas yra labai mažai. Tačiau Elena ir Giedrė išskirtinės ne tik dėl pasirinkto muzikinio stiliaus – visas atliekamas dainas jos interpretuoja ir perdainuoja savaip, taip pasirodymams suteikdamos dar daugiau jaukumo ir originalumo.

<iframe src=”https://www.youtube.com/embed/tNxHX9XGvzA?rel=0&amp;controls=0&amp;showinfo=0″ frameborder=”0″ width=”640″ height=”360″></iframe>

Puikiai startavęs jaunas muzikinis duetas neketina sustoti: kelis metus gyvuojanti sąjunga jau spėjo pabuvoti įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, savo koncertu pradžiuginti kaimynus Latvijoje ir įsigyti gerbėjų Vokietijoje bei JAV. Merginos nusifilmavo tarptautiniam kultūros kanalui ARTE kuriamoje svingo muzikos dokumentikoje, klausytojus nustebino ne tik originaliai perdainuotomis, bet ir savos kūrybos dainomis, išleido albumą „Never ending story“, kuriame dainas atlieka net keturiomis kalbomis bei žada dar daugiau naujienų ir staigmenų.

<iframe src=”https://www.youtube.com/embed/bInktBgGr5Q?rel=0&amp;controls=0&amp;showinfo=0″ frameborder=”0″ width=”640″ height=”360″></iframe>

„Elle G“ – merginos, klausytojus lepinančios retro muzikos skambesiu ir užburiančios švelniu moteriškumu. Tai muzika, sukelianti tik pačias geriausias emocijas – tikra ir nuoširdi. Tokia, koks ir šis duetas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: