Organizatorių archyvo nuotr.

Labai svarbu, kad apatinis trikotažas, kurį dėvime kasdien, būtų kokybiškas ir tinkamai pasirinktas, nes nuo jo tiesiogiai priklauso ir tai, kaip atrodys viršutiniai drabužiai. Apatinio trikotažo rūšis, apie kurį, be kitų dalykų, norime plačiau pakalbėti šiame straipsnyje – tai didelių dydžių liemenėlės ir kelnaitės. Jei žinosime, kokio stiliaus ir audinio apatinį trikotažą reikėtų dėvėti ir kaip jį teisingai pasirinkti, bus lengviau įsigyti tinkamą liemenėlę ir kelnaites, kurios padės gražiai atrodyti ir gerai jaustis.

Stilius

Jei norite jaustis patogiai, labai svarbu pasirinkti tinkamo stiliaus apatinį trikotažą.

Aukšto kirpimo kelnaitės

Aukšto kirpimo kelnaitės yra aukštai ant pilvo, ties juosmeniu, todėl padeda išlyginti linijas, prilaiko ir kontroliuoja pilvą. Šiuolaikinės aukšto kirpimo kelnaitės padeda atrodyti elegantiškai, nes jas nesunku pritaikyti prie figūros. Tokio modelio apatinės kelnaitės puikiai tinka po drabužiais aukštu liemeniu, taip pat po plono audinio suknelėmis, todėl rekomenduojama turėti įsigijus bent keletą šio stiliaus kelnaičių.

Vidutinio aukščio kirpimo kelnaitės

Vidutinio aukščio kelnaitės, kurios dailiai priglunda prie klubų, yra labai puikus pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui. Tai yra patikimas ir patogus apatinis trikotažas, kurį verta turėti kiekvienai moteriai. Jis tobulai tinka po įvairiais džinsais ir yra labai patogios kasdieniam dėvėjimui.

Žemo kirpimo kelnaitės

Žemo kirpimo kelnaites moterys arba mėgsta arba ne. Žemai po pilvu esanti viršutinė kelnaičių linija nesuteikia tokios atramos pilvo sričiai, kaip aukšto kirpimo kelnaitės, tačiau paprastai joms atsiranda vietos daugelio moterų apatinių drabužių stalčiuje. Jos puikiai tinka dėvint drabužius pažemintu liemeniu, kai nereikia, kad virš juosmens matytųsi išlindusi apatinių kelnaičių juosta.

Audinys

Dar vienas svarbus dalykas, renkantis apatinį trikotažą, yra audinys. Skirtingi audiniai pasižymi skirtingomis savybėmis, su kuriomis reikia būti susipažinus, kad neprašautumėte pro šalį.

Medvilnė

Medvilnė neabejotinai yra geriausias audinys minkštam ir patogiam apatiniam trikotažui. Ji pasižymi antibakterinėmis ir sugeriančiomis savybėmis, todėl puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui. Be to, medvilnė yra labai lengvas audinys, nedirginantis odos ir suteikiantis jaukumo.

Sintetika

Aukštos kokybės sintetiniai audiniai savo savybėmis beveik nenusileidžia natūraliems, nes leidžia kūnui kvėpuoti, nes yra laidūs orui, elastingi. Apatinis trikotažas iš sintetinių audinių tinka dėvėti sporto ar kitos aktyvios veiklos metu. Todėl tokios rūšies apatinius taip pat rekomenduojama turėti savo drabužių spintoje.

Nėriniai

Nėriniais puoštas apatinis trikotažas atrodo labai stilingai. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad nėriniuoti apatiniai gali dirginti odą. Norint, kad didelių dydžių liemenėlę ir kelnaites būtų patogu dėvėti kasdien, geriau rinktis modelius be nėrinių, tačiau ieškant apatinių drabužių ypatingoms progoms, galima įsigyti ir seksualius nėriniuotus modelius.

Dydžio nustatymas

Žinoma, ieškant apatinio trikotažo, ypač didelių dydžių liemenėlių ir kelnaičių, visuomet labai svarbu žinoti savo dydį. Skirtingų prekių ženklų siūlomų dydžių lentelės skiriasi, todėl, šinant savo tikslius išmatavimus, reikia į tai atsižvelgti. Dėvėti per ankštą arba per laisvą apatinį trikotažą labai nepatogu, gali matytis apatinio trikotažo linijos ir kt., todėl būtina pasirinkti gerai tinkantį didelių dydžių apatinį trikotažą.

Pabaigai

Ieškoti didelių dydžių liemenėlių ir kelnaičių šiandien vis lengviau, nes rinkoje kasmet atsiranda vis daugiau naujų prekių ženklų. Žinodamos, kaip įsigyti tinkamo stiliaus, audinio ir dydžio apatinį trikotažą, galėsite be didesnio vargo išsirinkti gerai priglundančius ir patogius apatinius drabužius, kurios dėvėdamos gerai jausitės, gražiai atrodysite ir labiau pasitikėsite savimi.

Užsakymo Nr. KMC220136

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: