Bridgeris Walkeris su serimi ir Chrisas Evansas

Kapitonas Amerika, kurį įkūnijo aktorius Chris‘as evans‘as, grįžo iš pensijos ir savo skydą atidavė tikram didvyriui.

Nors pasirodžius filmui „Keršytojai. Pabaiga“ (Avengers: Endgame, 2019) atrodė, jog Evans‘ą tame personaže matome paskutinį kartą, aktorius vėl atgaivino personažą tam, kad susipažintų su realiu didvyriu – 6-erių berniuku Bridger‘iu Walker‘iu.

Liepos 9-ąją, Bridger‘is stojo tarp jo 4-ių metukų sesers ir ją puolančio šuns, ko pasekoje berniukas patyrė keletą veido ir galvos sužalojimų. Jo teta apie tai pranešė, dabar jau plačiai pasklidusiame, „Instagram“ įraše. Vėliau jis sakė: „Jei kažkas ir turėjo numirti, pagalvojau, kad tai turėčiau būti aš.“ Bridger‘io operacija tęsėsi apie dvi valandas, kurios metu buvo susiūtas 90 siūlių, pasakojo jo šeima.

Jo teta pasidalino istorija tam, kad Bridger‘į padrąsintų jo mėgstami kino superherojai ir „Keršytojai“ atsakė. Nuo to laiko, šeima sakė, jog jiems atsiliepė tokie aktoriai, kaip Hugh Jackman, Anne Hathaway, Zachary Levi, Mark Ruffalo, Tom Holland, Broliai Russo ir Robbie Amell.

Trečiadienį atėjo ir Evans‘o eilė.

Aktorius, matomai, perskaitė Bridger‘io istoriją portale comicbook.com, kurią parašė Brandon Davis, o tada nusiuntė vaizdo žinutę berniukui, kuris tuo metu vilkėjo Kapitono Amerikos kostiumą.

Labas, Bridger‘i. Čia – Kapitonas Amerika. Kaip laikaisi, bičiuli? Perskaičiau tavo istoriją. Mačiau, ką padarei ir tikiu, kad jau daug apie tai girdėjai per kelias paskutines dienas, bet leisk man būti kitu, kuris tau pasakys: Drauguži, tu esi didvyris,“ sakė Evans‘as. „Tai, ką tu padarei buvo taip drąsu, taip nesavanaudiška. Tavo sesei taip pasisekė, kad turi tokį vyresnįjį brolį. Tavo tėvai privalo didžiuotis tavimi.“

Aktorius tęsė sakydamas, kad Bridger‘iui jis atsiųs autentišką Kapitono Amerikos skydą ir, kad nors gijimas yra labai sunkus, niekas negali jo sustabdyti.

Marvel“, jūs tikriausiai ką tik radote naująjį Kapitoną Ameriką. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: