Angela Lansbury ir Charlesas Mansonas

Mirus Angelai Lansbury, aktorei įkūnijusiai detektyvę Džesiką Fletcher, į viešumą iškilo 2014 m. aktorės duotas interviu, kuriame atskleista, kad Lansbury kartą išgelbėjo savo dukrą nuo prisijungimo prie Čarlzo Mansono sektos. Lansbury sakė, kad jos dukra, kuriai dabar 69-eri, buvo “sužavėta” Čarlzu Mansonu, liūdnai pagarsėjusiu serijiniu žudiku, tarp kurio aukų buvo ir aktorė Sharon Tate. Lansbury duktė paauglystėje įsitraukė į narkotikus ir pateko į Mansono įtaką.

„Pradėjo nuo kanapių, bet perėjo prie heroino. Virš Malibu esančiose kalvose veikė grupuotės, kurios užsiėmė mirtinai pavojinga veikla”, – sakė Lansbury. „Man skaudu tai sakyti, bet vienu metu Deidrė buvo prisijungusi prie Čarlzo Mansono vadovaujamos minios. Ji buvo viena iš daugelio jį pažinojusių jaunuolių – ir jie buvo sužavėti. Jis buvo nepaprastas personažas, charizmatiškas daugeliu atžvilgių, be jokios abejonės”.

Sužinojusi, kad jos dukra pateko į Mansono aplinką, Lansbury pasakė vyrui, kad jie turi visam laikui palikti Los Andželo apylinkes. Pasilikti nebuvo galima.

„Mes palikome namus ir persikėlėme į namą, kurį radau Korko grafystėje, – sakė Lansbury. „Mane traukė į Airiją, nes ten gimė mano motina, be to, tai buvo vieta, kur mano vaikai nepatirs blogos įtakos. Vis dar turiu ten namą, kurį stengiuosi aplankyti bent kartą per metus. Taigi metus atsisakiau bet kokio darbo ir tiesiog tvarkiau namus.”

Lansbury sakė, kad „Deidrei prireikė šiek tiek daugiau laiko, kad atsikratytų blogų įpročių, bet galiausiai ji ištekėjo ir dabar kartu su vyru gyvena Los Andžele, kur turi savo itališką restoraną”.

Lansbury, kurios 75-erių metų karjerą puošė tokie filmai kaip “Gražuolė ir pabaisa” ir “Mandžiūrų kandidatas”. Aktorė mirė savo namuose Los Andžele spalio 11 d. Jai buvo 96-eri – iki 97-ojo gimtadienio trūko penkių dienų.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: