Pažvelgus į keletą šių nuotraukų, daugelis suabejotų, kad čia ne tas personažas, apie kurį galvoja. Anne Frank, Scarlet O‘Hara, princesė Belle iš Disnėjaus ir daugybė kitų moterų atgimsta iš naujo, jas įkūnija jauna mergina iš Belgijos. Įsižiūrėjus labiau, matyti paauglė, kuri atrodo visiškai tai pat, kaip ir šios legendinės moterys.

17 metų amžiaus socialinio tinklo ,,Instagram‘‘ pažiba Annelies van Overbeek dalinasi savo nuotraukų portretais su savo sekėjais. Juose įkūnija įvairaus amžiaus laikotarpio žinomas asmenybes. Persirengus ji stengiasi įsikūnyti į legendinių moterų personažus.

Annelies turi didžiulę aistrą 20-ojo amžiaus vidurio madoms ir ryškią vaizduotę. Ne be reikalo jos ,,Instagram“ puslapį seka apie 40 tūkstančių sekėjų. 17-metė yra studentė mokosi istorijos Leuven universitete. Didžiausia svajonė – sukurti žmonėms madingą pasaulį su istorijos atspalviais. Susikūrusi ,,Instagram“ socialinio tinklo paskyrą, ji pradėjo persikūnyti į žinomus Holivudo ,,Golden Age“ ir kitas pasaulio legendas.

,,Aš visada mėgau naudoti makiažą, ir šukuosenas darytis pagal kitų žinomų žmonių stilių ar tam tikro charakterio išvaizdą. Prieš metus aš nusikirpau savo plaukus iki pečių, ir visi pradėjo mane lyginti su Audrey Hepburn. Nors aš nieko neturėjau bendro su sena Holivudo žvaigžde, bet kai pasižiūrėjau jos nuotraukas internete – aš ją išsimylėjau. Jos eleganciją, vintažinis sidabrinis grožis..“- teigia Annelies.

22

Audrey Hepburn/Ann, Roman Holiday

Ši ,,Instagram“ sensacija susikūrė visiškai natūraliai. O kad atitiktų legendinių moterų išvaizdą, ji pasiėmė iš senelės savo prosenelės kurtus rūbus. Truputį pakoregavus juos Annelies dabar velkasi per fotosesijas. Mergina teigia, jog šie rūbai yra labai didelė dovana jai. ,,Mano prosenelė siūdavo šias sukneles mano senelei, kai jai buvo 18 metų. Ji visada bandė sekti tuo metu vyravusias madas, todėl rūbai atitinka to amžiaus standartus.“

Tai pat iš savo senelės ji skolinasi ir aksesuarus. Norėdama sukurti tikroviškumą, ji renkasi ne tik senovinius rūbus, bet ir šiuolaikines parduotuves, tokias kaip ,,Primark“ ir ,,H&M“. Annelies nenaudoja ,,Photoshop“ programos, ar gero fotoaparato, o tik savo išmanųjį telefoną – iPhone 6s.

Tai nėra neįprasta, kad makiažas gali visiškai pakeisti žmogaus veidą. Ir šios merginos transformacija su makiažo ir aksesuarų pagalba yra tik maža dalelė, ką ji įdeda į šiuos portretus. Paauglė kurdama personažus pasitelkia žinias apie vintažinį moterų stilių, jų simbolius bei manieras. Šiame ,,Instagram“ tinkle nėra pernelyg raižytų skruostikaulių su makiažu, ar priklijuotų blakstienų. Annelies dirba natūraliai, su savo veido kampais ir naudoja antakius į pagalbą kuriant tam tikrą išraišką.

11

Above, Audrey Hepburn/Sabrina, Sabrina

Kūrybiškumas, dėmesys į detales ir nepaprastos veido išraiškos – visas Annelies darbas, kuriant legendas savo fotografijose. Ši talentinga jauna moteris taip išreiškia meilę skirtingiems laikotarpiams ir žmonėms, kurie jai atrodo visapusiškai nuostabūs ir verti dėmesio.

39

Carey Mulligan/Daisy Buchanan, The Great Gatsby

38

Audrey Hepburn/Ann, Roman Holiday

27

Belle, Beauty and the Beast

28

Flapper girl

31

Edwardian woman

25

Audrey Hepburn/Jo, Funny Face

35

Flapper girl

40

Audrey Hepburn/Jo, Funny Face

30

Anne Frank

24

Snow White

33

Sherilyn Fenn/Audrey Horne, Twin Peaks

36

Edwardian woman

29

Keira Knightley/Elizabeth Bennet, Pride and Prejudice

23

Johannes Vermeer’s Girl with a Pearl Earring

26

Edwardian woman

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: