fb.com archyvo nuotr.

Plius dydžio mergina bandžiusi kovoti su svoriu tradicinėmis priemonėmis, tokiomis kaip prakaitavimas treniruočių salėse, numetė beveik 40kg pradėjusi eiti į šokio aplink stulpą pamokas. Prieš du metus ji pradėjo lankyti šokio aplink stulpą pamokas, kai nusprendė, jog sporto salės ne jai.

Eda Marbury, 25-ių metų mergina iš Misūrio (JAV), nustebino šeimą bei draugus savo lankstumu bei naujomis viltimis dalyvauti įvairiose varžybose tam, kad galėtų pademonstruoti savo įgūdžius.

Eda, kuri per visus savo paauglystės metus kovojo su anoreksija, galiausiai išbandė šį neįprastą sportą, po visų nesėkmingų bandymų numesti svorio vaikštant į sporto salę.

Iš pradžių mergina jaudinosi, jog nesugebės šokti, tačiau jau po trečios pamokos nebegalėjo sustoti ir jos svoris pradėjo mažėti.

Mergina buvo beprarandanti viltį, kai jos svoris pasiekė beveik 150kg. Merginos svoris nukrito nuo 150kg iki 108kg. Dabar, ji teigia, jog per du metus atsikratė 40kg užsiiminėdama šokiais aplink stulpą.

Vien šokio pamokų pradėjimas buvo gana didelis iššūkis Eda’i. Tik pamačiusi save patalpoje įrengtuose dideliuose veidrodžiuose mergina suprato, kokia rimta problema tapo jos svoris.

“Iš pradžių, aš neigiau faktą, jog priaugau tiek daug svorio. Pirmą kartą įėjusi į šokių studiją aš svėriau 150kg ir visa patalpa buvo iškabinta veidrodžiais. Pripažinsiu, jog patyriau tam tikrą šoką save pamačiusi.”, – aiškina Eda.

Eda, kuri dirba apskaitininke, teigia, jog 8 metus kovojo su valgymo sutrikimu. Žemiausias merginos svoris buvo 60kg. Eda šalindavosi maisto, dažniausiai suvalgydama tik kelis kąsnius. Tik sutikusi dabartinį sutuoktinį Terrik‘ą, 26 metų vyrą, mergina sugebėjo įveikti šį valgymo sutrikimą.

Kai šokančios merginos video buvo patalpintas internete, Eda susilaukė labai daug gerbėjų dėmesio. Dauguma žmonių, kurie matė šį video klipą, teigė, jog mergina juos įkvėpė. Tačiau Eda sulaukė ir nemažai neigiamos reakcijos, tačiau ji nekreipė į tai dėmesio.

Lanksčioji Eda tikisi, jog galės dalyvauti varžybose ir pademonstruoti įgytus įgūdžius. Drąsi šokėja aplink stulpą du metus tobulino savo techniką. Edos vyras labai palaiko savo žmoną, nors teigia, jog jam labiau patiko, kai žmona buvo stambesnė.

Twitter archyvo nuotr.

Kaip bebūtų gaila, vietoj to, kad pradėtų sveikai maitintis, Eda pradėjo valgyti taip vadinamąjį nesveiką maistą, todėl jos svoris pradėjo drastiškai augti. Po penkių nesveiko maisto bei saldžiųjų gėrimų vartojimo Edos svoris šoktelėjo iki 150kg.

Nepaisant visų žmonos kompleksų, Terrik‘as vis kartojo Edai, jog ją myli ir po dviejų metų mergina pagaliau sukaupė pakankamai drąsos, kad pripažintų, jog turi problemų su svoriu.
Kadangi Edos netraukė vietiniės sporto salės, ji nusprendė prisijungti prie netoli St Louis‘o esančios „Pink Lemon“ šokių studijos ir išbandyti savo jėgas šokiuose aplink stulpą.

Pirmoji merginos patirtis buvo pilna nervavimosi ir Eda bijojo, jog nuspręs pasiduoti ir niekada nebegrįžti. Tačiau jau po trečiosios šokių pamokos mergina „užsikabino“.

„Kai tik pradėjau, man iš tiesų nesisekė. Aš tiesiog bijojau pakelti pėdas nuo žemės. Kadangi bijau aukščio, užtrukau metus ir tris mėnesius kol ryžausi užsliuogti stulpu į viršų.“, – teigia mergina.

Edos baimė veidrodžiams išnyko, todėl mergina įsirengė stulpą ir namuose tam, kad kiekvieną kartą užsinorėjusi praktikuoti savo naujai atrastą hobi galėtų juo užsiiminėti ir namuose. Netruko ilgai, kol merginos svoris pradėjo tirpti ir dabar ji jau 40kg lengvesnė.

„Galiausiai, norėčiau sverti kiek mažiau nei 90kg. Aš niekada nebuvau sutverta sverti tiek kiek dabar.“, – sakė Eda.

Nors šokėja aplink stulpą pastebi fizinius savo kūno pasikeitimus, ji teigia, jog didžiausią džiaugsmą teikia jos vidiniai pasikeitimai bei įgytas pasitikėjimas savimi.

„Aš jaučiuosi labiau pasitikinti savimi bei džiaugiuosi, jog susiradau draugų. Dabar aš pradėjau labiau rūpintis kaip atrodau, kaip rengiuosi ar kaip šukuojuosi.“ Eda teigia, jog šokiai aplink stulpą pakeitė jos gyvenimą. Stulpas įrengtas net namuose, kad mergina galėtų tobulinti savo šokių technikas kada panorėjusi.

„Prieš pradėdama šokti aš niekada nenaudojau makiažo, man nepatiko švaistyti laiko rūpinimuisi savimi. Dabar man patinka užtrukti penkiom ar dešimt minučių ilgiau, kad pasidažyčiau dėl svarbios progos.“ Tačiau vienas iš didžiausių Edos laimėjimų buvo pasirodymas prieš 45 žmones, įskaitant jos vyrą bei vyro tėvus.

Didžiausio palaikymo mergina sulaukė iš savo vyro, kurį pažįsta jau septynis metus.

fb.com archyvo nuotr.

„Jos šokimas man labai seksualus. Žinau, kad daugumai žmonių, tai nepatinka ir jie ją apšneka, tačiau tiesą sakant man tai nerūpi. Šokdama ji jaučiasi seksuali ir tai daro mane laimingą.“, – teigė vyras.

Dar rugpjūtį Eda savo Facebook paskyroje pasidalino namuose filmuotu video „Eda‘s Climb To The Top“, kur merginga demonstravo savo trijų minučių šokį.

Edos įkeltas video susilaukė masinio susidomėjimo – vos per kelias dienas vaizdelį peržiūrėjo 8 milijonai žmonių. Mergina teigia nesitikėjusi tokio dėmesio.

Eda 8 metus kovojo su valgymo sutrikimu ir tik sutikusi dabartinį sutuoktinį Terrik‘ą, mergina pradėjo valgyti reguliariai. Porai susituokus, vietoj to, kad pradėtų sveikai maitintis, Eda pradėjo valgyti nesveiką maistą, todėl jos svoris pradėjo drastiškai augti.

„Aš buvau tiesiog šokiruota. Mane šokiravo, kai video pasiekė 50,000 peržiūrų, ką jau kalbėti apie 8 milijonus. Tai neįtikėtina.“

Tačiau ne visi buvo sužavėti Edos įkeltu video ir mergina buvo užpulta neigiamų komentarų. Vieni vadino ją „šlykščia“, „stora“, kiti netgi siūlė jai nusižudyti.

Bet mergina nekreipė dėmesio į neigiamus komentarus ir viešai pareiškė: „Mano siunčiama žinutė yra ta, jog reikia mylėti savei bei tai ką darai.“

„Aš tikiuosi, kad kiekvienam, pamačiusiam mano įkeltą įrašą, tai suteikia vilties, jog jie nėra vieni.“ Eda labai vertina šimtus žmonių, kurie įvertino jos pastangas. Įvairaus sudėjimų ar sugebėjimų vyrų ir moterų asmeniškai parašė Edai, norėdami jai pasakyti, kad jos įrašas juos įkvėpė imtis to, ko jie visada per daug bijojo imtis.

„Gavau tiek daug žinučių nuo įvairių žmonių, kad net nežinau ką su jomis daryti.“, – teigia Eda.

„Manau, jog tai yra nuostabu, kad žmonės, pamatę mano video, atrado pasitikėjimo savimi išbandyti naujus dalykus.“ Padėjusi nemažai žmonių siekti savo tikslų, Eda pati nuspendė siekti didesnių tikslų. Mergina nori sverti 90kg ir dalyvauti šokio aplink stulpą varžybose.

„Per pastaruosius du metus aš pasiekiau tiek daug. Aš jaučiuosi daug labiau pasitikinti savimi, daug seksualesnė ir daug gražesnė. Juočiuosi to verta. Aš niekada negalvojau, jog sugebėsiu atlikti tai, ką galiu atlikti dabar.“, – sakė Eda.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: