Filmuose ar televizijos serialuose matomi namai, ne visada yra studijos, sukurtos filmavimams. Dažnai tai tikri namai, kurie išnuomojami kelioms savaitėms. Geroji žinia yra ta, kad daugumą šių vietų galima išsinuomoti per „Airbnb“ platformą ir pagyventi ten, kur kažkada laiką leido jūsų mėgstami aktoriai.

Atradome 10 būstų iš populiarių filmų, kuriuos „Airbnb“ bet kas gali išsinuomoti, kad ir rytoj.

 

1. Svanų namai iš „Saulėlydžio“

Vieta: St. Helens, (šiek tiek pavažiavus nuo Portlando), Oregonas, JAV

Kaina už naktį: 350 $

Dailus 1930-ųjų namas buvo parduotas 2018m. už 363 000 $ ir pirkėjai nusprendė jį išnuomoti per „Airbnb“. Vienas iš namo savininkų sakė, kad gerbėjai iš viso pasaulio jiems siuntė filme matytus daiktus, kad kuo panašiau atkurtų kambarius.

2. „De Vere House“, arba Hario Poterio vaikystės namai

Vieta: Lavenham, Anglija

Kaina: 234 $

Turbūt pamenate Godriko Dauboje esantį „De Vere House“ iš Hario Poterio frančizės. Kadangi niekas nepanoro nusipirkti šio namo, 2017 m. jis pateko į aukcioną. Priešingai nei mano daugelis žmonių, šiame name niekas nevaidino, tiesiog namo fonas buvo panaudotas studijoje.

3. Prabangus Rys Viterspūn namas iš serialo „Nekaltas melas“

Vieta: Malibu, Los Andželas, JAV

Kaina: 3 000 $ – 5,000 $

Nors serialo veiksmas vyksta Monterėjuje, Kalifornijoje, „Cape-Cod“ stiliaus namas yra Malibu. 7 miegamųjų prabangiame name gali apsistoti iki 12 žmonių. Jame daug įmantrių patogumų, tarp kurių ir didžiajame miegamajame esanti jacuzzi vonia, židinys ir išėjimas į milžinišką lauko terasą.

4. Tonio Starko trobelė iš „Keršytojai. Pabaiga“

Vieta: Fairburn, Džordžija, JAV

Kaina: 800 $

Jei kada nors svajojote miegoti ten, kur kažkada miegojo pats Geležinis žmogus, tuomet turite apsistoti šioje šalia ežero esančioje trobelėje. Trobelėje 3 miegamieji, joje gali apsistoti iki 6 žmonių, todėl tai puiki vieta išvykti savaitgaliui su draugais. Anksčiau naktis šioje vietoje kainavo 300 $, tačiau dėl didelio populiarumo šeimininkai kainą pakėlė.

5. Istorinis namas „Albion Cottage“ iš serialo „Džesika Flečer“

Vieta: Albion, Kalifornija, JAV

Kaina: 158 $ – 208 $

Šis istorinis namas, kuriame gyveno Džesika Flečer, nuomojamas jau dešimtmečius. Jame gali apsistoti iki 4 žmonių, o kaina priklauso nuo to, kiek jų apsistos. Sakoma, kad kuomet serialas buvo transliuojamas, jo dėka vietinė ekonomika paaugo 2 mln. $.

6. „Maison Vitry“ iš serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ (3 sezonas)

Vieta: Naujasis Orleanas, JAV

Kaina: 395 $

Šis 1855 m. pastatytas namas seriale buvo Marie Laveau kirpykla, pavadinimu „Cornrow City“. Dabar jį galite išsinuomoti „Airbnb“, tačiau nuoma galima mažiausiai 3 nakvynėms. Galite išsinuomoti vieną kambarį arba visą namą, kaip mėgsta dauguma fotografų ir videografų.

7. „Mountain Lake Lodge“ iš filmo „Purvini šokiai“

Vieta: Pembrokas, Virdžinija, JAV

Kaina: 124 $ – 316 $

„Mountain Lake Lodge“ sudaro 11 namų, kurių didžiausias talpina iki 8 žmonių. Būtent „Kellerman‘s“ rezidencijoje pirmą kartą susitiko ir vėliau įsimylėjo Džonis Kastlas ir Beibė. Čia apsistoję galite pasirinkti šokių pamokas ar kitas veiklas, susijusias su „Purvinais šokiais“.

8. Šošanos loftas Tokijuje iš serialo „Merginos“

Vieta: Mitaka, Tokijas, Japonija

Kaina: 190 $

2005 m. pastatyti „Reversible Destiny Lofts“ skirti apgyvendinti iki 4 žmonių. Nuoma galima mažiausiai 3 nakvynėms. Įspūdingiausia loftų vieta – geltonas, rutulio pavidalo, kambarys, kuris magiškai nušvinta pro langus patekus saulei.

9. Auksinių merginų“ svečių namai

Vieta: Ardmorė, Oklahoma, JAV

Kaina: 215 $

Nors serialo „Auksinės merginos“ filmavimai vyko studijoje, kurios jau nebėra, bet Ardmorėje yra į ją labai panašus į namelis. Tai buvo Ru MakKlanahan vaikystės namai, o naujasis jų šeimininkas kambarius pavertė kuo panašesniais į namą, rodytą populiariame seriale.

10. Prabangus namas iš „Bręstantis blogis“ (Breaking Bad, 2008-2013)

Vieta: Albukerkė, Nauajoji Meksika, JAV

Kaina: 195 $

Tai ne Valterio Vaito namas iš serialo, bet šis namas yra 5-ojo sezono, 3-iajame epizode. Tai itin prabangus ir erdvus namas, kuriame apsistoti gali iki 17 žmonių. Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus, tačiau dėl didelio užimtumo namą išsinuomoti gan sunku.

BONUS

„Highclere“ pilis iš serialo „Dauntono abatija“

Vieta: Hampšyras, Anglija

Kaina: 150 $

Nors dabar nakvynė negalima, tačiau 2019 m., laimingieji čia galėjo apsistoti vienai nakčiai. Savininkai, Erlas ir Leidi Karnarvon, išsirinko vieną porą į pilį ir suteikė galimybę pasimėgauti karališka prabanga. Laimėjusi pora laiške turėjo įtikinti savininkus, kad jie patys tinkamiausi svečiai jų namams.

https://namusandarumas.lt/paslaugos/sandarumo-testas/

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: