Netflix serialo "Beef" kadras

„Beef” šiuo metu yra vienas populiariausių naujų „Netflix“ serialų, tačiau vieno aktoriaus vaidmuo daugeliui žiūrovų sukėlė nepatogumų. Galbūt pastebėjote, kad nuo praėjusio mėnesio, kai buvo pradėta rodyti komedinė drama, internete vyko daug diskusijų apie Davidą Choe dėl jo istorijos, kurią jis papasakojo 2014 m. podkaste.  Diskusija šia tema vyksta internete, taigi, jei ši tema jus aplenkė, pateikiame jums istoriją.

Visų pirma, kas yra Davidas Choe?

Davidas Choe – amerikiečių aktorius, menininkas ir buvęs žurnalistas, vaidinantis „Netflix“ seriale „Beef“. Neseniai jis taip pat pasirodė viename iš „Žvaigždžių karų“ antrininkų serialo „Mandalorianas“ epizodų, taip pat įvairiuose dokumentiniuose filmuose, kuriuose vaidino pats save. Aktorius vaidina Issacą Cho, kino kompanijos A-24 kurtame seriale „Beef”. Tačiau nuo pat serialo debiuto daugelis žiūrovų dalijosi savo nepatogumais matydami Davidą, aktorių gretose, dėl 2014 m. jo komentarų DVDASA podkaste.

Netflix serialo “Beef”

Dėl ko kilo sąmyšis?

Viename iš 2014 m. rodyto savo jau nebeegzistuojančio podkasto DVDASA epizodų Deividas papasakojo istoriją apie tai, kaip masturbavosi masažo metu ir privertė masažuotoją moterį paliesti jo lytinį organą bei su juo atlikti oralinį lytinį aktą.

„Tiesiog noriu aiškiai pasakyti, kad pripažįstu, jog tai prievartinis elgesys“, – sako jis įrašo pabaigoje (kaip tuo metu pranešė „BuzzFeed News“). “Bet aš nesu prievartautojas.“

Kai podkastas buvo išleistas, jis sukėlė diskusijas, o po mėnesio Davidas pareiškė, kad jo papasakota istorija nebuvo tikra. „Niekada nesitikėjau, kad vieną vėlyvą popietę atsibusiu ir būsiu pavadintas prievartautoju“. Tai nemalonu. Ypač todėl, kad aš toks nesu. Aš nieko neprievartavau.“ Aš niekinu prievartautojus ir manau, kad jie turėtų būti išprievartauti ir nužudyti, – sakė jis.

„Esu menininkas ir istorijų pasakotojas, todėl savo pasirodymą DVDASA laikau savo kūrybos tęsiniu.“ Jei dėl ko nors ir esu kaltas, tai dėl pasakojimo stiliaus. Mano kalbos, kaip ir daugelis mano paveikslų, dažnai suprantama neteisingai.

„Pagrindinis mano podkastų tikslas – mesti iššūkį ir provokuoti mano draugus ir laidos bendražygius.“ Mes erziname vieni kitus, linksminamės ir juokiname vieni kitus. Tai tamsi, bjauri, nepagarbi laida. Mes pasakojame istorijas ir patys jas sugalvojame. Tai nėra naujienų laida. Ji neatspindi jokios mano tikrovės. Tai nėra vieta, į kurią turėtumėte eiti, jei norite ką nors sužinoti apie mane ar mano gyvenimą. Tai mano tikrovės interpretacija, ir ji kartais įžeidžia kitus. Atsiprašau, jei kas nors manė, kad tos istorijos yra tikros.

Instagrame jis pareiškė: „2014 m. DVDASA epizode tik dėl šokiruojančios naudos perteikiau istoriją, kuri atrodė taip, tarsi būčiau seksualiai prievartavęs moterį.“ Nepaisant to, kad sakiau tokius dalykus, jų neįgyvendinau. Mano seksualinės prievartos istorija NULINĖ.

„Nuoširdžiai atsiprašau už bet kokią skriaudą, kurią sukėlė mano ankstesni žodžiai.“ Seksualiniai santykiai be sutikimo yra išprievartavimas, ir niekada nėra juokinga ar tinkama tai nureikšminti. Savo psichikos ligos įkarštyje buvau ligonis, o pastaruosius trejus metus praleidau psichikos sveikatos įstaigose, taisydamas save ir įsipareigodamas savo gyvenimą meile ir veiksmais padėti ir gydyti kitus.

Po „Netflix“ serialo „Beef“ sėkmės socialinėje žiniasklaidoje vėl pasirodė įrašai, kuriuose Davidas Choe pasakoja šią istoriją savo podkaste, o žurnalistės Aura Bogado ir Meecham Whitson Meriweather socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė garso įrašą.

Dabar ir Aura, ir Meecham tviteryje parašė, kad iš „Twitter“ gavo elektroninį laišką, kuriame teigiama, jog kažkas, prisistatęs Davidu Choe, pateikė DMCA pranešimą, kuriame prašoma pašalinti klipą.

JAV pramogų leidinys „Variety“ sekmadienio vakarą pranešė, kad jie „peržiūrėjo iš „Twitter“ atsiųstą elektroninį laišką“, kuriame įrašai apibūdinami kaip „autorių teises pažeidžianti medija“ ir prašoma juos „nedelsiant“ pašalinti.

Nors iki šios savaitės „Beef“ komanda šiuo klausimu tylėjo, penktadienį Ali Wong, Stevenas Yeunas ir serialo kūrėjas Lee Sung Jinas išplatino pranešimą leidiniui „Variety“, kuriame tiesiogiai atkreipė dėmesį į šią kontroversiją.

„Prieš devynerius metus Davido Choe sufabrikuota istorija yra neabejotinai skaudi ir labai neraminanti“, – sakė jie. „Mes jokiu būdu nepritariame šiai istorijai ir suprantame, kodėl tai taip sujaudino ir išjudino.“

„Žinome, kad Davidas praeityje atsiprašė už šios siaubingos istorijos išgalvojimą, ir matėme, kaip jis dėjo pastangas, kad per pastarąjį dešimtmetį gautų psichikos sveikatos pagalbą, kurios jam reikėjo, kad galėtų pasitaisyti ir pasimokyti iš savo klaidų.“

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: